Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az öcsém folyamatosan úgy...

Az öcsém folyamatosan úgy hív, hogy bolomd és normálisan nem is lehet vele beszélni?

Figyelt kérdés

Ha hazajön a koliból.

Egyébként ott is ezt csinálja, kipletykál, meg azok előtt is úgy hív, hogy bolond. És mindemt elmond nekik, hogy mik a jegyeim, ki a barátom, kik voltak stb.


Apám is bolondnak hívja a nővérét és onnan tanulta.

Egyszerűen nem bírom, meg kérek valamit üvölt és lökdös.


2018. máj. 26. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nézd levegőnek az öcsédet pár hétig. Mondjuk 25 éve ha egy öcsi szemtelenkedett a nővérével, akkor a nővér barátja, barátai megrendszabályozták.
2018. máj. 26. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Hany evesek vagytok?? Az se mindeg ám.
2018. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
16,18
2018. máj. 26. 20:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Levegőnek kell nézni mintha nem is létezne. Ha meg kotozkodik en tuti meg szorongatnám a golyóit a helyedben de szó szerint.
2018. máj. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Csapd agyon egy lapáttal és ásd el a kertben. Komolyan ezzel foglalkozol 18 évesen?
2018. máj. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Ki kell bírnom vele.

Most is jön, hogy "mi van te fogytos kretén".

Így beszél rólam másoknak is és mondja a hazugságait.

Amúgy egy alkoholista, cigiző, disznó, aki még a gec.s, használ tzsebkendőit, amibe kiveri is a házban szórja el.


Most azt is kipletykàlta, hogy hogyan állok a sulival...

2018. máj. 26. 20:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Fujjj te, milyen ember lesz ebből még később, rossz belegondolni is. Apád is ilyen?? Ha nem ilyen akkor miért nem neveli illetve veri el?? Terjessz róla te is hülyeségeket csináld amit ő, ki kell keszitened teljesen.
2018. máj. 26. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Volt, hogy én jártam meg a hazugsága niatt és engem vertek meg, mert olyan súlyos dolgokat terjesztett.

Az meg kifejezetten tetszik neki, ha engem bántanak.

2018. máj. 26. 22:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!