Kezdőoldal » Emberek » Lakóhely, szomszédok » Mennyire utálnátok egy énekelg...

Mennyire utálnátok egy énekelgetős szomszédot?

Figyelt kérdés
Csak mert én szeretek énekelgetni, néha észre se veszem, de most költözött mellénk egy fószer aki meg fütyörészik, és hát, áthallatszik.:D Nem zavar de áthallatszik. És erről jutott eszembe hogy mit élhetnek át a szomszédaim:D Egyik se szólt, meg aranyosak, jóban vagyunk, de azért elszégyelltem magam:S:) Titeket mennyire idegesítene egy énekelgetős / fütyörészős szomszéd?

2013. okt. 4. 14:43
 1/10 anonim ***** válasza:
Na, lányom, ez attól függ, mennyire vagy hamis és milyen zenéket énekelsz.
2013. okt. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
64%

Nagyanyám mindig mondta csak a bolond fütyörészik magában.


Én utálnám az ilyen szomszédot, és van is egy ilyen a közelben. Szar a hangja és szarul énekel még szarabbul fütyül.

2013. okt. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Hát ha hangosan énekelgetne a szomszédom, bármilyen szépen is tegye azt, engem nagyon zavarna. Persze ha egyszer-egyszer előfordulna az nem, de rendszeresen igen. Nem szólnék, mert azt csinál mindenki a lakásába amit akar.
2013. okt. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem énekelek hangosan szerintem, dúdolásnál 1-2 fokkal lehet hangosabb:)) Igazából azt se tudom mennyire hangosan kell ahhoz énekelni hogy áthallatszódjon, nekem nem ez a célom:P Csak annyira jól esik megnyugtat meg szeretek is, csak ez most elgondolkodtatott a szomszéd fütyürészése:D
2013. okt. 4. 14:59
 5/10 anonim ***** válasza:
51%

Én is szoktam itthon énekelgetni. A szomszédok amúgyis utálnak a hangos zene miatt, úgyhogy ez nem oszt, nem szoroz.

Tegnap délután végigüvöltöttem két Nirvana albumot, az elején atomhamisan,a végén atomrekedten. Ma reggel még mindig úgy néztek rám, mintha fel akarnának szögelni az ajtómra.


Szerintem őket zavarja. :)


Engem egyeltalán nem zavarna, ha énekelgetne a szomszédom... Imádom a zenét!

2013. okt. 4. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
Ha jól énekel akkor nem zavar :D
2013. okt. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Egyáltalán nem gáz, az én öcsém például szarás közben énekel a WC-n.
2013. okt. 4. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Imádnám és megkérném, hogy csinájunk együt zenét. :D
2013. okt. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Csináld, amit szeretsz! Ha ez a szomszédoknak nem tetszik (nem árt megkérdezni), akkor kell egy "Éneklésre kijelölt hely" !!!
2013. okt. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ha kulturáltan csinálod (nem késő este, nem korán reggel, nem beszívott állat módjára és nem a legújabb űbergagyi tinisztárok slágereit), akkor nem zavar. Ha mondjuk operaénekesnek készülsz és néha áriázol, akkor kimondottan örülnék neked. Lehet, hogy néha még át is hívnálak, hogy hadd kísérjelek zongorán.
2013. okt. 5. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!