Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 17 éves fiú vagyok,175cm. Nem...

17 éves fiú vagyok,175cm. Nem nézek ki 17-nek, sőt inkább 14-nek vagy kevesebbnek. Miért van ez? Tudok változtatni?

Figyelt kérdés
2018. máj. 26. 23:13
 1/8 anonim ***** válasza:

Alkatilag,vagy arc ügyileg ?

Vagy hogyan ?

2018. máj. 26. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
majd ha 60 leszel és 40-nek nézel ki hidd el, örülni fogsz neki!
2018. máj. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én 21 vagyok, 150 cm és az emberek akik nem ismernek nem mernek káromkodni előttem, mert azt hiszik, hogy gyerek vagyok... Sok esetben aki tudja az életkoromat sem kezel felnőttként... Ez van.
2018. máj. 27. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
23 vagyok 15-16 évesnek néznek. Párszor kerültem már miatta érdekes szituációba, elején még zavart. Sokszor nem győznek bocsánatot kérni, meg rengetegszer megmosolyognak. Legviccesebb mikor olyan kéri el a személyim, akinél idősebb vagyok. :D
2018. máj. 27. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 nemaRendőrség ***** válasza:
0%

Tipikus alacsony tesztoszteron tünetek.


Állj le a szója tartalmú ételekkel, ne igyál tejet, és ne fogyasz semmit amiben ösztrogén van(neten van pár táblázat).

Ne egyél, igyál műanyagból.

7 naponta 1x maszturbálj

Járj el edzeni heti 2x


Ha ezt követed mire 19 leszel úgy fogsz kinézni mint egy rendes ember.

Ha nem akkor életed végéig ilyen maradsz(és nem, nem fogszbúgy kinézni 60 évesen mint egy 40 éves. Ez nagyon nagy baromság)

2018. máj. 27. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Utolsó, ezt a hülyeséget honnan szedted? :D


ÉN 29 vagyok, mégis kinézek 24-nek.


Apám meg hiába ősz és 60 éves, 55-nél többnek nem mondanám.

2018. máj. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nemaRendőrség ***** válasza:

Azért 5 évvel fiatalabbnak meg 20 évvel fiatalabbank kinézni nagyon nem ugyanaz...


Egyébként nem tudom miért örülsz annak, hogy nem úgy nézel ki mint ahogy kéne

2018. máj. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
A legjobb amit tehetsz, ha elfogadod magad. Idővel egyre kevésbé fog zavarni. Esetleg megpróbálhatsz belőle előnyt kovácsolni. 18 évesen még simán azzal a szöveggel blicceltem, hogy nincs még személyim. 30 évesen meg mosolyogva adtam oda a pultosoknak. Lehettél volna púpos vagy tölcsérmellű, szerintem elég jó "defektet" dobott a gép, próbáld meg innen nézni.
2018. máj. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!