Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan tudnék ezen változtatni?

Hogyan tudnék ezen változtatni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy a változás jó, és nem lehetek megint ugyanaz, aki voltam. Viszont beálltam a sorba úgy érzem, és elveszítettem önmagamat. Túlságosan kiszolgáltam másokat. Lehet ezért nem kedvelnek a többiek, mert ezt az új részemet látták meg sokan, pedig én nem ilyen vagyok. Mindig is tudtam mit akarok, és igazi küzdőszellem voltam. Volt egy sajátos nyelvem, vicces stílusom, komoly véleményem, nem voltam annyira nagyszájú és panaszkodós sem, viszont most ennek úgy érzem a fordítottjává váltam. Mindig is okos, szép, és felejthetetlen akartam lenni....nos, a szép megvan, az okos talán, de a felejthetetlen semmiképpen. Tudom hogy szükségem van arra, hogy kiheverjem egy kicsit a gimit, viszont szeretnék megfelelni, megbocsájtani, és büszke lenni magamra, mint régen. Tudtok erre tippeket adni?

18/L


2018. máj. 10. 20:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne :-/
2018. máj. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!