Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy 26 éves férfinak még...

Ha egy 26 éves férfinak még soha nem volt barátnője akkor miért hiszik azt az emberek automatikusan róla hogy meleg?

Figyelt kérdés
Rólam van szó. Nem születtem helyesnek, ki gyúrva sem vagyok és nem értek a nőkhöz se. Elég ha rám néz valaki ez mind latszik is rajtam. Akkor mit kell azon csodálkozni hogy nincs barátnőm és soha nem is volt? És minek jönnek nekem a családdal meg gyerekekkel amikor már 10 ével ezelőtt is megmondtam nekem nem kell gyerek és nősülni sem szeretnék soha. Egy barátnő viszont jól jönne de ilyen állapotban mégis hogyan lehetne?? Társkeresőkön is jártam ott se sikerült. Normális embernek lehetne annyi esze hogy nem azért nincs barátnőm mert én nem akarok hanem azért mert egyszerűen nem megy a dolog és kész. Pedig válogatós sem vagyok de a kutyának se kellek. Mondjuk tény az élet más területein sem vagyok sikeres, semmiben se, szóval nem kell csodálkozni hogy ez van sajnos.

2018. máj. 27. 14:58
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
41%
Ez várható volt, hogy a szexuális forradalomnak lesznek nyertesei és vesztesei is, ami egyre inkább kezd kiéleződni. Ugyanaz mint a jövedelmek esetén, csak ott már az alsó réteget segíti a szociális háló, hogy ne haljanak éhen. Talán még az előző generáció nem igazán van tisztában a megváltozott párkapcsolati helyzettel. Korodbeliek meg csak felvágni szeretnének és kimutatni a felsőbbrendűségüket, hogy ők a királyok, hogy téged milyen szépen meg tudnak alázni. Én úgy gondolom, hogy ma már a nőszerzésre rengeteg energiát, időt kell fordítani, ami nem feltétlenül éri meg.
2018. máj. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
#9-es válaszom komolyan lepontozva? Mégis miért? További jó panaszkodást és szerencsétlenkedést.
2018. máj. 27. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mert én ismerek harmincon túli férfiakat is, akiket még senki nem látott nővel, mégsem fordulna meg a fejemben, hogy melegek.
2018. máj. 28. 02:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
47%
Na persze, az is igaz, hogy én nem is szoktam azon sgyalni, hogy mrlxik egyedülálló férfi lehet meleg, mrlyik aszexuális, nőgyűlő, vagy egyszerűen csak túl gátlásos, kishitű, stb. ahhoz, hogx egyáltalán "próbálkozzon".
2018. máj. 28. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 nemaRendőrség ***** válasza:

@12


Megjöttek a kövér emberek és lepontoztak minket

2018. máj. 28. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!