Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kezdenétek az anyós...

Mit kezdenétek az anyós megjegyzésével?

Figyelt kérdés

Mindig is súlyproblémáim voltak, soha nem voltam elégedett az alakommal. Hol felszaladt 5kg, hol leadtam. Sosem voltam nagyon- vagy kórosan elhízott, csak feleslegeim voltak/vannak. Küzdök velük. Az utóbbi pár hónapban is túlságosan elengedtem magam (suli, munka) amin dolgozok. Csoportos edzésre kezdtem járni és elég szépen mennek le a centik hétről-hétre. A fogamzásgátlót is éppen ezért hagyom abba, mert úgy gondolom, h ez is negatívumként hat rám. Attól, h kezd elindulni a fogyás, nem bízom el magamat.

Ma a párom meg elszólta magát, h pár napja az anyja azt mondta, h mennyire el vagyok hízva. Nagyon rosszul esett, főleg azért mert amikor elmegyünk hozzájuk, akkor mindig veszek CSAK AZÉRT pl. a süteményéből, h ne gondoljon udvariatlannak stb. A cukros üdítőket is folyton tukmálja rám, h miért iszok mindig csak vizet, sokkal jobb az üdítő, aztán meg ezt hallom vissza, h “h meghíztam”. Annyit mondtam a páromnak, h anyukája inkább foglalkozzon magával mert neki már 2 ève diétáznia kellene a koleszterinje miatt, nem azt nézni, h más mennyire meghízott... Nem az a sérelmem, h azt merte mondani, h híztam, hanem h nem meri a szemembe megmondani, vagy megkérdezni, h van e valami baj, amiért pár kiló felszaladt... Közben pedig próbálja belém tömni a sok “tiltott” kajàt és italt. Nem értem. Elhatároztam, h most már sütit sem fogok elvenni :-D Legalább ez még nagyobb löketet ad majd fogyás téren, h megmutassam neki, de elsősorban persze magamnak. Ti mit gondoltok?


2018. máj. 27. 19:19
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Gondoltam kis beszámolóval szolgálok nektek:)


Tegnap is elmentünk anyósomékhoz estére. Edzés után mentünk, fél7 fele értünk oda, 7 óra lett mire leültünk. Én bekevertem a protein italomat és megittam. Majd kezdődött: van lecsós hús krumplipürével, vagy ilyen olyan, egyek rendes kaját is, ne csak olyan port. Lezártam, h köszönöm, nekem ez elég volt a vacsorára. Ő pedig leült egy karé kenyérrel a konyhába este fél9-kor és elkezdte majszolni tepertővel. Legbelül büszke voltam magamra, amiért ilyen kitartó lettem és tudtam nemet mondani, közben pedig magamban mosolyogtam és "felnyitódott" a szemem, h ne legyek már hülye, h tényleg olyannak a véleményére sértődök meg, aki ezen a téren semmit sem tett le az asztalra, példát sem tud mutatni. Úgyhogy szerintem részemről ez lezáródott. :)

2018. máj. 30. 09:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!