Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Bele lehet betegedni a honvagyba?

Bele lehet betegedni a honvagyba?

Figyelt kérdés

2018. máj. 28. 14:28
 1/9 anonim ***** válasza:
lehetnek pszichoszomatikus tüneteid. bele.
2018. máj. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Fizikailag sem lehetetlen. De azért igen ritka
2018. máj. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Van a szint gondolom, amikor képes pszichoszomatikus tüneteket produkálni. Bár személy szerint egyáltalán nem értem a honvágy fogalmát, én sose éreztem, pedig több országban is éltem már. Egyszerűen nem tudom, hogyan lehet helyekhez kötődni.
2018. máj. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

#3 Hat ugy peldaul,hogy nagyon nagyon boldog voltal,azon a helyen!szep emlekek,elmenyek ertek...

Es ahol most vagyok csak rossz vesz korul.

2018. máj. 28. 15:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Honvàgyba?

Rèszemről soha!

Ide születtem le,de ez nem azz jelenti,hogy itt is kell meghalnom.

2018. máj. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Rengeteg helyen értek szép élmények, emlékek, de ettől még nem szeretnék ott élni, ezek csak helyek.. Inkább arra törekednék, hogy a jelenlegi környezetemben találjam meg a jó dolgokat. Volt már velem is olyan, hogy borzasztó légkörű helyen éltem, ott aztán tényleg szarul éreztem magam, de még akkor se volt honvágyam. Inkább elköltöztem egy harmadik helyre, ahol szintén otthon érzem magam. Mondjuk én kb. mindenhol képes vagyok otthon érezni magam, nagyrészt hozzáállás kérdése szerintem.

#3 voltam

2018. máj. 28. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Szivesen elkoltoznek en is egy harmadik helyre csak ne itt!!!!!!

(egeszsegugyi okok miatt itt ragadtam).

2018. máj. 28. 18:50
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hiszem, bele tudnék betegedni. Nem vagyok az a "hazam s nagyvilág" típus.
2018. máj. 29. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Sajnos igen, ha nagyon eros a honvagy es rosszul erzed magad a jelenlegi helyeden, elobb utobb fizikai tunetek is fellephetnek. Ilyenkor mar tanacsos pszichologushoz vagy pszichiaterhez fordulni segitsegert. Viszont ha a honvagy elhatalmasodik es az illeto segitseget se ker vagy kap, bele is lehet halni mert ez mar major depressziova fajulhat. Olyankor az illeto esetleg ongyilkos lesz vagy azert hal meg mert egyszeruen "feladja" az eletet es valamilyen kor megtamadja es belehal.
2021. okt. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!