Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Bele lehet halni pl betegedni,...

Bele lehet halni pl betegedni, a bánatba az egyedüllét viszonzatlan szerelem el nem felejtett lelki terror miatt? Viccen kivül

Figyelt kérdés
Sokszor ugy érzem nem birok tovább élni és belehalok a bánatba a sok bántáS és a sok visszafojtott bánat tehetetlenség.szeretethiány magány rossz életkörülmények.lelkileg terrorizáltak hosszu évekig.

2017. nov. 9. 09:43
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
9%
Bele. Én is így vagyok, gyakran eszembe jut az öngyilkosság.
2017. nov. 9. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ne tedd én is ezen kattogok soha nem dolgozom fel az évekig tarto bántásokat 😞
2017. nov. 9. 09:52
 3/26 anonim válasza:
Bele lehet betegedni igen.Amikor padlóra kerül nehéz fel állni,de muszály.Rengeteg ember jár ugyan ebben a cipőben ,de ilyenkor nem a múlton kell rágódni hanem nyitni kell!Keresni kell egy új hobbit,barátokat,esetleg tanulni,kirándulni mindegy mit csak nem szabad hagyni magad hogy mások rossz döntései ,szavai befolyásolják az életed!Előre nézz,állj fel ,mert minden emberben vannak értékek.Van az a mondás hogy inkább 100 irigyem mint egy sajnálóm!Fel a fejjel,kösd le a gondolataidat de ne a múlton rágódj!!!!
2017. nov. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Igen, én is így jártam.
2017. nov. 9. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Gondoltam már hogy a lelki segélyt felhivom de még a számukat sem tudom biztos van ingyenes is.
2017. nov. 9. 10:05
 6/26 anonim ***** válasza:
Miért ilyen depressziós itt mindenki?
2017. nov. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
ad #6: ilyen fényszegényebb időben indig előjön a depresszió. Sajnos az emberek zöme képtelen tudatosítani, hogy alapvetően az élőlények magányos egyedekként jönnek a világra és bár kémiai vagy egyéb kapcsolatok révén mégis csak egyedüliként élik le életüket. Az tehát nyilván nagyon jó, ha másokra is lehet számítani, de alapvetően mindenkinek a saját életét kell irányítani megtervezni és nem kell kívülről várni semmit, a sok várakozás során szépen elmegy mellettünk az élet.
2017. nov. 9. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
#6 Azért van ennyi depressziós mert sok mindenkinek rosszak az életkörülményei sok a gonosz rosszindulatu kétszinü hazug ember aki tönkreteszi a másik életét.
2017. nov. 9. 10:14
 9/26 anonim ***** válasza:
2017. nov. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
7 az ember társas lény. ez így elméletbe jó amit leírtál de gyakorlatban nem mindenkinél állja meg a helyét.
2017. nov. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!