Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert-ről mi a vélemén...

Puzsér Róbert-ről mi a véleményetek pszichológiai szempontból? Nekem egy végletekig megkeseredett és mindenre mérges embernek tűnik. Szörnyü amiket művel és a legszörnyübb hogy erre igény is van.

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 22:55
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:

Először is, nem vagy a tanárom, hogy feleltess :D Másodsorban, egyik mondatoddal a másikat cáfolod. Ha szerinted azt kéne néznem, amit a Puzsér mond és nem ahogy mondja, akkor nem gondolod, hogy neked is azt kéne elolvasnod amit írok és nem ahogyan írok? Súlyos érvelési hiba ez, mert a lényegre nem válaszolsz, csak próbálod személyeskedésbe taszítni a vitát.


negyedik. megyek és alszom egy jót a kedvenc plüssmacimmal és majd holnap felnézek :) Nekem elég volt ennyi, sok is volt.


Szomorúsággal töltött csupán el, hogy ennyi negatív energiára van szüksége embereknek ott, ahol eleve sok a negatív energia....


Jóéjszakát!

2018. máj. 28. 23:32
 12/27 anonim ***** válasza:
82%

Mielőtt bármilyen felsorolásba kezdenék, hol, milyen érvelési hibád van, és milyen hiányosságod, csak megkérdezem:


Mennyi infóból alkottál egy ilyen fakocka egyszerűségű képet Puzsérról?


Kb 15 éve rádiózik, rengeteg interjút készített rádióban és TV-ben egyaránt, kb 5 éve esteket tart ahol élő vitákat ad a közönségnek, szerepelt már ő is a mikrofon másik végén amikor is ő adott interjút másoknak, és van már jó két éve saját műsora is a hírTV-n...


Na, ez így összeadva szerintem pár száz, de lehet hogy ezer órányi hanganyagot kitesz....


Biztos ismered eléggé a munkásságát?


Én kb talán 100-200 órányi hanganyagnál tarthatok, és merem mondani hogy egy bástyája a mai magyar értelmiségnek.


Vagy te is max onnan ismered hogy néha egy-egy hevesebb hangvételű cikke megjelenik, amit te esetleg magadban még félre is értesz?


Mert aki Puzsér munkásságába a kirekesztést, a személyeskedő mocskolódást látja bele az nyilván nem ismeri, hisz pont ugyan ezeket a szavakat használja mikor megnevezi azt, mi ellen is lép fel. Nevezetesen a kirekesztés, a karaktergyilkolás, és az érvek nélkül történő ordibálás ellen.


De igen, inkább menj csak vissza a Roxfort falai közé, ahol griffmadarak, sárkányok, dementorok meg öreganyám visszeres térde kalácsai repkednek... Ott nincs olyan inger, ami nebáncsvirág lelki világodat kizökkentené a komfortzónából.

2018. máj. 28. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
77%
Vállalja magáról hogy neurotikus, és antidepresszánsokat szed.
2018. máj. 28. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
55%
Puzsér szerintem a mai magyar közszereplők között az egyik legértelmesebb. A stílusa valóban nem jó és néha felfordul tőle a gyomrom, de ha lehámozod a kiabálást és a tartalmi részt nézed elgondolgodtató.
2018. máj. 28. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
76%

Amúgy meg, ez a kép hogy "Puzsér egy ordibáló állat", nagyon nem fedi le a médiaszerepléseinek a negyedét sem.


Hallgasd meg például a legutóbbi Zacher Gáborral folytatott vitáját.

Ha ez alapján az egy vitája alapján kellene véleményt alkotnom róla, akkor egy kimért, indulatossággal egyáltalán nem összehozható személynek írnám le.


Egész máshogy beszél bizonyos médiaszereplésekben. A saját műsorában nyilván megenged magának egy élesebb nyelvi fegyvertárat, mint mikor mondjuk interjúztat, vagy nem egy ismerősével vitázik.


De Torpockaival is nagyon korrekt vitáját hallgattam nemrég, vagy épp Gundel Takács Gáborral volt még egy igen színvonalas beszélgetése.


Néha jobban megnyomja a hangot, vagy publicisztikáiban, cikkeiben, posztjaiban a tolla hegyét, és leír olyat amitől egyesek egyből a vészcsengőhöz kapnak?

Egy olyan országban, ahol a vattacukor, instant kávé és juharszirup ízű, szagú, állagú bulvárjához szokott mindenki, Puzsér valóban egy száz megatonnás hidrogénbomba súlycsoportban ír és beszél....de ez csak a viszonyítás kérdése.

2018. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
68%
Én alapjában véve kedvelem, bár néha, nekem is "sok" egy kicsit.
2018. máj. 29. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
72%
Nagyon okosakat mond, de ha velem így ordibálna, akkor szó nélkül lefejelném.
2018. máj. 29. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
80%
Nem értek mindig mindenben egyet a véleményével, és a stílusa is megérne néha egy misét. De maximálisan létjogosultsága van a mai médiában, és úgy kell valóban, mint egy falat kenyér. Kell, hogy valaki ennyire őszintén és nyersen megmondja a tutit. Nézzétek meg a különböző vitáit, pl. a fű legalizálásával kapcsolatban vagy a másikat a reklámokról, amely műsorokban szakértőkkel, az adott témában jártas, és bennük dolgozó emberekkel száll "ringbe", és bizony, nem egyszer sikerül sarokba szorítania őket, mert felkészült, intelligens, el tudja mondani, mit miért gondol, mindent ésszerű érvekkel alátámasztva.
2018. máj. 29. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
43%
Puzsér nem nagy szám. Könnyű célpontokat fikáz, épp aktuális botrányokat lovagol meg. Eredeti gondolatai nem nagyon vannak, azt mondja, amit a célközönsége tőle. Eljátssza a forradalmárt, de nem az. Mivel saját jogon nem túl érdekes ember, ezért gyakorlatilag azokból él, akiket fölényeskedve szid. Roppant elegáns.
2018. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
90%
jav. "amit a célközönsége VÁR tőle"
2018. máj. 29. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!