Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Puzsér Róbert-ről mi a vélemén...

Puzsér Róbert-ről mi a véleményetek pszichológiai szempontból? Nekem egy végletekig megkeseredett és mindenre mérges embernek tűnik. Szörnyü amiket művel és a legszörnyübb hogy erre igény is van.

Figyelt kérdés
2018. máj. 28. 22:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
53%
"Gyakorlatilag mindent ami egy kicsit is az embereket jó érzéssel, lelki békével tölti el, megpróbálja lejáratni, " - mint Pintér "Szteroid" Tibor lovasszínházát? Vagy a mulatós zenét? Az eurovíziós gagyiparádét? Vagy konkrétan milyen dolgokra gondoltál, amik lelki békével töltenek el, és amit lejárat Puzsér?
2018. máj. 29. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
62%

Ez engem is erdekelne, mert eddig csak a levegobe beszelsz. Konkret erveket hozz legyszi, hogy ertsuk mi a problemad. Mi az ami neked fontos es oromet okoz, viszont puzser lehuzza?


De tenyleg egy az egyben olyan vagy, mint az a bizonyos szereplo a konyvben. Mondom olvasd el, hasznodra valik. Persze, ha megerted.

2018. máj. 29. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
60%

"Puzsér nem nagy szám. Könnyű célpontokat fikáz, épp aktuális botrányokat lovagol meg. Eredeti gondolatai nem nagyon vannak, azt mondja, amit a célközönsége tőle. Eljátssza a forradalmárt, de nem az. Mivel saját jogon nem túl érdekes ember, ezért gyakorlatilag azokból él, akiket fölényeskedve szid. Roppant elegáns."


Teljesen egyetértek. Bár vannak jó meglátásai és a Hajdús balhénál neki drukkoltam, de sajnos csak a hatásvadász előadásmódjára kiéhezett, félművelt emberek isszák a szavait- a környezetemben is. A filmekről szóló videói is hemzsegnek a hibáktól.


Ez nem is lenne baj, csak sokan a megváltót látják benne. Előadást tart a nemi szerepekről, a nőkre acsarkodik-a sok megkeseredett fiú meg önigazolást lát ebben. Pont ő, akit az anyja tartott el és függ is tőle a mai napig. Ne haragudjatok puzséristák, de ez nagyon szánalmas és hiteltelen.

Várom a sértődött nullázást.


Igazából a helyén kéne őt kezelni, nem egy apostolként.

2018. máj. 29. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
77%

"puzséristák"

"Előadást tart a nemi szerepekről, a nőkre acsarkodik-a sok megkeseredett fiú meg önigazolást lát ebben."

Antoni Rita, te vagy az?


Én egy szóval nem mondtam, hogy apostolnak látom - de nem játszom a kocapszichológust sem, mint a kérdező (vagy te, előző válaszoló), és nem hiszem, hogy Havasi Balázs, Geszti Péter, a Szomszédok teleregény vagy a Krétakör színház belehalna a kritikába. Bár tényleg egyszerűbb lenne úgy érvelnem, ha tudnám, a kérdező szerint melyik nemes és nagyszerű dolgot rántotta sárba Puzsér.

2018. máj. 29. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
91%
Én viszont attól tartok, hogy néha ő lebegteti a sz@rt. Sok olyan téma van amivel nem is foglalkoznának annyian, ha Puzsér nem szidná. Nem a "nem nézek tévét" esetekre gondolok, hanem az olyanokra amik tényleg nevetségesen jelentéktelenek, annyira, hogy nem lehet közizlés romboló hatása sem, mert semmilyen hatást nem tudna kiváltani. Konkrét példa erre mondjuk az a szüzességét tartogató nő, akiről nem is hallottam ameddig itt a gyakorin nem hozták fel, hogy Puzsér mit mondott róla. Ezért megnéztem azt a reggeli műsort amiben a nő elmondta mit gondol az ő szüzességéről. Ezt az ottani műsorvezető nő fél mondatban lereagálta, amiben benne is volt a lényeg. Szóval még csak nem is az volt, hogy ne lett volna senki aki a helyén tudja kezelni ezt. Ennyi lett volna az egész, aki azt a fél mondatot nem érti, az Puzsért sem fogja érteni. Vagyis felesleges volt írnia róla, sőt, sajnos ettől lett hírértéke az egésznek. De most nem a fő kérdésre válaszoltam. Arra nem tudok. Van egy saját véleményem, aminek talán köze sincs Puzsérhoz. Az szokott eszembe jutni róla, hogy ő egy olyan mugli, aki megtanult néhány bűbájt alkalmazni, de végeredményben egy varázstalan ember. Tudom a Potter világban ez nem változhat, de itt talán másik rendszer működik. Nem tudom. Nem gondolom megkeseredettnek. Igény van rá. Nem rá van igény, hanem azokra a témákra amikről beszél, és nem elsősorban a celebhülyeségekre gondolok, inkább amit a médiáról is mondott meg úgy általában a nem megfelelő értékrendet emeli ki azt hiszem, és erre tényleg szükség van. Mindig lesznek emberek akik vakon követnek, akár félreértve is bárkit. Valószínű, hogy azok akik most őt követik, mások által is jól vezethetőek. Van felelősége ebben? Ha gyerekeknek szóló műsorokban szuperhőst játszva piálna és szívna, akkor lenne. De ő felnőtt műsorokat gyárt felnőtteknek, akik ellenőrizhetik az állításai valóságtartalmát és önállóan véleményt formálhatnának arról amit hallottak.
2018. máj. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
60%
A kérdező valószínűleg egy IQ bajnok akinek a Való Világ és a hasonló színvonalú műsorok hozzák el a lelki békét.
2018. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
72%

Puzsér egy neurózisban szenvedő ember,saját bevallása szerint is.Ennek a tünetei ugye a düh,depresszió,irritáltság,harag,negatív világszemlélet,...ezért Puzsér terápiára is jár,hogy leküzdje ezt.A neurotikus személyek negatív szűrőn át élik meg a valóságot,az élet hiányosságaira koncentrálnak,mint hogy arra,ami már megvan. Puzsér célja elválasztani a szennyet a jótól. Ezt ő csinálja a legjobban egész Magyarországon. Mindenről van saját véleménye,és azt bátran el is mondja akárki előtt. Az emberek egy része azért utállja őt,mert nem tetszik nekik a kifejezési módja. Az hogy ő a megszokottnák hangosabban beszél,vagy olykor csúnyán. Puzsér annyira beleéli magát abba,amit mond,és jogosan fel is háborodik rajta,hogy nála ez ilyen formában jön ki. Az agyszakadék emberek meg erre figyelnek,és nem arra,hogy MIT mond. NEM a HOGYANra kell figyelni,hanem a MITre!!! Kedves kérdezőnknek sem sikerült ezt megértenie. Puzsér csak a valóban mocskos dolgokat húzza le,akár filmről beszél,akár egy személyről,vagy annak a tevékenységéről,zenéről,társadalmi problémákról... Én nagyon tisztelem őt,és szeretném,ha mindenki a mondanivalójának a tartalmára koncentrálna,nem a módjára. És amikor azt kérdezik,hogy..."Ki az a Puzsér és mit tett le az asztalra?"...

Elmondom...

Puzsér:az érdemi kérdések értelmi megvitatásának a legfőbb képviselője.

Mit tett le az asztalra:igazi értéket,amire nagyon kevesen képesek manapság.

Aki ideböfög olyanokat,hogy...

"Nekem egy végletekig megkeseredett és mindenre mérges embernek tűnik. Szörnyü amiket művel és a legszörnyübb hogy erre igény is van."

...az (már megbocsáss),kur*ára nem ismeri őt,sem a munkásságát. Talán látta tôle a 2012-es csillag születiket,aztán idesz*rik valamit,mintha ő már ismerné is Puzsért...a lósz*rt!!! Lássatok is,ne csak nézzetek! Nem mondom,hogy Puzsér nak mindig mindenben igaza van...de jelentős többségben igen!Egy rettentően okos,jó meglátású,őszinte,szókimondó emberről van szó...

Ez nagyon röviden a véleményem róla

2018. jún. 10. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!