Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, akiknél a férfiak nem...

Nők, akiknél a férfiak nem érdeklődnek, hogyan viselik azt, hogy nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 15:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
0%
Hogy nem érdeklődik...friendzone..btw im a man.
2018. máj. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
55%
En magasrol le##arom oket!
2018. máj. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
86%
Kapják be ! :D
2018. máj. 30. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
96%

Értéktelennek érzem magam az elutasítása végett.


Fáj, hogy nőként nem tekintenek rám a férfiak.

Csalódás és egyfajta kétségbeesés egyvelege jellemzi az érzéseimet.

2018. máj. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
51%
Nem tudom, velem ilyen még nem fordult elő.
2018. máj. 30. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
100%
Hát én elég fiatal vagyok, de mégis egy fiú sem néz rám és még barátom sem volt, az osztályomban minden lánynak volt már legalább 2 (14/L)
2018. máj. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
#6: Azért 14 évesen, még nem akkora "tragédia" ez.
2018. máj. 30. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Van majdnem negyvenkét éves barátnőm, akinek soha nem volt senkije. Nagyon túlsúlyos, de kedves, értelmes nő.

Sajnos tényleg az a kategória, akinek valamennyit fogynia kéne, és változtatnia a külsején, az öltözködésén.

Látom rajta, hogy szomorú, de még soha nem hallottam gyűlölködni vagy panaszkodni emiatt.

Szerintem ő álomvilágba menekül, sokat játszik, olvas szabadidejében.

2018. máj. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Néha szomorú vagyok miatta, de általában nem is gondolok rá, elég jól elfoglalom magam más dolgokkal. Igazából nem is azt szeretném, hogy rajongjanak értem a férfiak, hanem csak annyit, hogy legalább egy olyan férfi legyen, aki nem gondol furcsának, gáznak, fogyatékosnak amiatt, hogy csendes és visszahúzódó vagyok, nem játszom az agyam, nem keresem a lehetőséget a feltűnősködésre. Nyilván nekem is lenne esélyem, ha megtagadnám a személyiségem, de ennyit nem ér meg nekem ez az egész. Nem egy párkapcsolat a feltétele annak, hogy boldogan éljek.
2018. máj. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Megszoktam már, tudom, hogy ronda vagyok, így nem lep meg, hogy a férfiak sem vesznek észre. Harminc év alatt keményen ketten mutattak irántam komolyabb érdeklődést, és egyikük sem a kiváló ízléséről ismeretes. A többiek csak jó haverként kezelnek, mert nem vagyok csajos alkat. Mégis mit tehetnék? A legjobb plasztikai sebészek is hozott anyagból dolgoznak, csodatévő jótündérek és varázslók pedig csak a mesékben léteznek, így nincs, aki hathatósan segíthetne ezen a külsőn.
2018. máj. 30. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!