Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egyes férfiaknak a húsvéti...

Egyes férfiaknak a húsvéti locsolkodás is arról szól hogyan alázzák meg a nőket? Meg hogy minél többet ihassanak?

Figyelt kérdés

Munkatársam véleménye ez volt tegnap a locsolkodásról: "majd ráborítom a vödör vizet a nappaliban is, majd föltakartja, ez a dolga". (és ma a feleségét aki amúgy fiatal akárcsak a munkatársam, tényleg leöntötte vödör vízzel fb-n most láttam.)

Sok férfitársam van aki így gondolkodik é tesz, aztán meg vendégségben meg követelik az alkoholt és az ételt.

Biztos hogy örül a nők többsége az ilyen locsolkodásnak?!?!?


2018. ápr. 2. 10:01
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Jó...de akit te most felhoztál példának, az egy tanyasi paraszt..és nem a vödörrel való locsolás miatt, hanem a kijelentése miatt..
2018. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Sztem bőven vannak akik nem örülnek neki!

Én pl (ff) nem szeretek locsolkodni, kisgyerekként se szerettem! Most hogy felnőttem örülök neki hogy ez a szakasz lement.

Tudom vannak mások akik máshogy látják de én a falra másztam tőle! Apám meg alig tudott hazajönni mellettem!

2018. ápr. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem Te is szivesebben adod a papa pancsolt szeszét, mint az 50 forintos tojást, vagy pénzt!

Én mindog is hagyományból mentem locsolni, pénzt és csoki tojást sose fogadtam el. Kb ahogy kihalt a tojás festés azóta nem is locsolkodok.

2018. ápr. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Értsd meg ezeket a szerencsétleneket. Kisebbségi érzésük van a nőkkel kapcsolatban, félnek tőlük, kevésnek érzik magukat, ezért inkább agresszíven lépnek fel, hogy leplezzék az érzéseiket.
2018. ápr. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Igen, minden erről szól.

Minden férfi a nők ellen van, mindenki ellened van. Az egész világon.

2018. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
27%

"Biztos hogy örül a nők többsége az ilyen locsolkodásnak?!?!?"


A nők többségét nem öntik nyakon vízzel, örül, ha egyáltalán kölnivel meglocsolják. Én elég sokat locsolkodtam régen, volt ilyen is, olyan is, de a többség bolondozásnak fogta fel, nem gyártotta hozzá az ideológiát ( gonosz férfiak elnyomják a nőket....jahh).


Lefogadom, hogy titkon a sok pöffeszkedő, ki ha nem én nő sárga az irigységtől, hogy más nők nagyobb figyelmet és vödörvizes "törődést" kapnak, mint ők maguk :D

2018. ápr. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
61%

Így van a gonosz férfiak, akik kiötölték ezt a szexista hagyományt a szegény ártatlan nők ellen, ma is jót fognak röhögni a szegény asszonyok lányok hatalmas szenvedésein,akik megfélemlítve még pénzt tojást alkoholt mint váltságdíjat is fizetnek ,hogy békén hagyják őket.


Elnyomás van itt kérem ,és rabszolgasors,csak a feministák küzdelme menthet meg minket,ők majd közbenjárnak ,hogy zaklatásért fel lehessen jelenteni a locsolókat és bíróság elé vihessék őket.

2018. ápr. 2. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
76%
Ne általánosítsunk egy suttyó miatt. A férfiak többsége normális, csak az ilyen kreténekre jobban felfigyel az ember
2018. ápr. 2. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nőként azt mondom, a nők a kölnivel picit meglocsolásnak sokszor örülnek (nyilván van, aki nem, meg ha a rokonság akkora, hogy utána egy hétig bűzlesz, az megint más kérdés). De a vízzel nyakon öntésnek korán reggel az ágyból kizavarva épp annyira örülnek, mint te. És ilyenkor nem is értem, mit gondol az, akiben ez felmerül: a nők másképp működnek? Értem, hogy te csak feltetted a kérdést, de bárki józan paraszti ésszel rájöhetett volna, hogy a válasz erre.


Amúgy akit idézel egy tajparaszt. Aki meg a nappaliban locsolkodik (vízzel) az hülye. Én azzal fel is takaríttatnám. De eleve aki ilyet mond minden kontextus nélkül, hogy az a dolga, az azért mondja, mert utána lesi, milyen hatást váltanak ki a szavai. Vagy viccnek hiszi vagy provokál. Még ha őszintén gondolja is. Sok mindent őszintén gondolok, amit nem mondok ki hangosan a munkahelyemen, aki igen, az direkt idegesíteni akar másokat. Csoda, hogy a pasinak van felesége.


"Sok férfitársam van aki így gondolkodik é tesz, aztán meg vendégségben meg követelik az alkoholt és az ételt. "


Kis településen lakom (csak mert az első válaszoló ez szóba hozta), de sose találkoztam még ilyen férfival. Elhiszem, hogy ott ülnek nálunk is a kocsmában vagy az árok szélén, de normális emberrel még nem találkoztam így.

2018. ápr. 2. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!