Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nők, akiknél a férfiak nem...

Nők, akiknél a férfiak nem érdeklődnek, hogyan viselik azt, hogy nem kellenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés
2018. máj. 30. 15:50
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
0%
#10: Plasztikai sebészek, jótündérek, bla-bla-bla... Te nem pasit akarsz szerzni, hanem elsősorban szép akarsz lenni és felcsípni egy jóképű pasit. De mivel nem vagy szép, így jó pasit sem kapsz, az átlag alattiak meg nem érdekelnek. Ez nem jó hozzáállás. Ne akarj jobbat annál, mint amilyen te vagy. Ha alább adod, lesz pasid. :)
2018. máj. 30. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Ó, a jelenlegi helyzetet tudatosan és szánt szándékkal a javamra fordítom. Mondok példákat:


-elmélyedek abban, amit szeretek (jóga, festés),

-értelmes és hasznos és pozitív dolgokkal töltöm az időm (suli, könyvtárba járás, koncert v színház etc)vidéki muszáj-alapú rokonlátogatások és vitatkozások helyett,

-élvezem a szabadságom, h ott+azt+akkor dolgozok/élek, ahogy nekem tetszik.


Valamint megnyugtat annak a tudata, hogy a barátaim a mindig legjobbat kapják tőlem. Nem kell senkinek szembesülnie/együtt élnie a kevésbé jó tulajdonságaimmmal.

2018. máj. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
71%

Nem hiányzik. Csak a baj van velük.


Nekem elég aránytalan az arcom, és vékonyan sincs igazán törékeny alkatom. (Sokat mozgok rendszeresen, és nem zabálok, az arcvonásaimat pedig megfelelő sminkkel és frizurával igyekszem tompítani.)


De szerencsére nem olyan silányak a szellemi képességeim, mint a kinézetem, sőt! Ennek jobban örülök, mint amennyire a kinézetem miatt sajnálom magam. Figyelek arra, hogy minél többet hozzak ki magamból tudás, és teljesítmény terén, aminek kiváló alapot biztosít az értelmi képességem.


Egyszer volt barátom. Olyan, amilyen, a külsejét nézve a "kategóriám", mellé egy ordas nagy bunkó (egyedül utóbbi volt vele a bajom).

Örülök, hogy legalább neki kellettem. Ő még normálisabb volt. A többi "udvarlóm" mind rothadó fogú, bűzlő, koszos, ostoba, lecsúszott, és perverz alak volt, akik (más "jelölt" hiányában, vagy szó szerint minden más nő mellett) mutattak érdeklődést felém.

Én ápolt vagyok, okos, és művelt, csak előnytelen külsejű. Nem hiszem, hogy ezek mellett kéne megállapodnom, vagy akár magamba engednem őket.


Háztartást önállóan is lehet vezetni.


A szabadidő eltöltésében sem jelent akadályt az, hogy nincs barátom, férjem.


Kielégíteni meg magamat is ki tudom, legalább nem kell másra is odafigyelni, és pontosan tudom, mi esik jól.

A volt barátommal másfél órát vagy többet elbénázgattunk, míg egyszer a csúcsra jutottunk - ha magamnak csinálom, elég negyed-fél óra hozzá.


24/nő

2018. máj. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
#11 Ja, kösz, ezt a hozzáállást ismerem. Érjem be a legsz'rabbal, mert úgysem kaphatok semmi jobbat. Attól még, hogy nem engedhetem meg magamnak, hogy válogassak, nekem is lehetnek igényeim. Kezdetnek például beérném azzal is, ha nem csak középkorú hajléktalanok és perverz öregurak vennék észre, hogy nőnemű vagyok. Még szerencse, hogy nem vagyok kényszeres társkereső, nem akarok pasit csak azért, hogy elmondhassam, hogy van valakim.
2018. máj. 30. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Lassan középkorúként már elfogadtam a helyzetet. Néha hiányzik egy társ, aki tényleg a "másik felem", máskor nem.

Szebb már nem leszek, mert sajna sose voltam az, a természetem sem változik / nem vagyok egy nyomulós, extroveltált személyiség /. Ha a későbbiekben a Sors mégis "dob" nekem egy pasit, aki szerető társam lehet, örülök neki. Ha nem, hát nem. A számomra szimpatikus férfiak már vagy foglaltak, vagy melegek, vagy megrögzött agglegények.

Társkeresőtől meg Isten ments'.

Nem lehet amúgy sem minden nőnek párja, hiszen eleve mi többen vagyunk, mint a férfiak. Plusz a várható élettartamunk is hosszabb.

2018. máj. 30. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

11-es: ha tudnád, hány ellentétes külsejű pár van / szép pasi-kevésbé szép nő és fordítva / meglepődnél!:-)

Ha valaki nem egy világszépség, miért is kellene neki feltétlenül egy Quasimodo külsejűvel járnia?

2018. máj. 30. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én álomvilágba menekülök. :D

21L

2018. máj. 31. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:

21:40-es, nem hiszek a csodákban.

Ha valaki (egy helyesebb + normális /jól nevelt, intelligens, művelt, tanult/ ember) megkaphatja a szépeket + normálisakat, mert van miből válogatnia, akkor mégis miért választaná csúnyácskát társául?

És tudom, hogy a vonzalom szubjektív, de csak egy bizonyos határon belül.

2018. máj. 31. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
En ismerek ket helyes pasit is,aki csunya not vett el felesegul.
2018. máj. 31. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Úgy 21 éves koromig nagyon letört, depressziós voltam emiatt, aztán így hirtelen átfordult bennem vmi. Utána megtanultam az életet egyedül is élvezni - amúgy meg lehet, 23 éves koromra pont ezért kezdett el irántam érdeklődni vki, mert magabiztosabb, pozitívabb kisugárzásom volt (előtte nemcsak a pasihiány, hanem az otthoni "nevelés" miatt is szorongó, pesszimista, önmarcangoló természet voltam). Azóta se nagyon érdeklődnek utánam, max. ez a szokásos koszos cigány, alkesz papi, fura arab kategóriások. Ez szökőévente 1x azért rosszul esik (1x pl. egy rendezvény szervezésekor azért nagyon magam alatt voltam, amikor engem "elfelejtettek" meghívni buliba a vendégek, akiknek kb. én intéztem el minden böffentését, a sarokban a körmüket reszelgető, vékonyabb "kollegina" lányokat meg igen, azzal a szöveggel, hogy "annyit segítettetek nekünk, amíg itt voltunk"... bár azon is röhögök így visszanézve), de az esetek többségében nem is gondolok rá.
2018. máj. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!