Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kövér vagyok és csúnya. Mit...

Kövér vagyok és csúnya. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2018. máj. 31. 15:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

[link]


Keves utolsó válaszoló figyelmébe ezt igazán tudom ajánlani.

2018. máj. 31. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:

Mennyire vagy csúnya? Ha saját bevallás szerint 5/10 vagy annál szebb, akkor ne fogyj le, inkább feküdj le duci csajokat imádó pasival. Ajánlom magamat. ;)

Amúgy tehetnél ki magadról képeket.

2018. máj. 31. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
Ha csúnyaként vélekedik magáról, nem hiszem hogy 5/10-re értékelné magát vagy annál jobbra.
2018. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Hát először is kérdés, hogy hormonálisan vagy pajzsmirigytől vagy-e túlsúlyos (mint mondjuk Király Linda), akkor azonnal irány az orvos, mielőtt teljesen rámegy az egészségedre!


Mondjuk egy hormonális vérvétel nem ártana, mielőtt az ÉLETMÓDVÁLTÁSBA ( és nem fogyókúrába) belekezdesz, mert egy elc..szett diéta igencsak rontani fog a dolgokon. Ajánlom a Lifetilt ingyenes programjait, esetleg a Szafi termékeket, vagy Pinterestről, esetleg Youtube-ról videókból ellesni egészséges fogásokat. Ne éheztesd magad, az nagyon visszaüt mindenképpen, és általában elég hamar.


A csúnyaság relatív. Mi nem tetszik, a hajad? Nekem kamaszkoromban nagyon lapos, vékonyszálú, szögegyenes hajam volt, de a reggeli 10 perces hajsütés és hajtőemelés megoldotta a dolgot. A csúnya arcbőr szintén lehet hormonális probléma, ezért mielőtt bármit magadra kennél, menj el egy teljeskörű (hormonpaneles is) vérvételre, hogy kiszűrje, ha van valami gond.


Érdemes megkérni egy téged jól ismerő személyt, akiben bízol ,hogy véleménye szerint hogy emelhetnéd ki az előnyös vonásaid. Szépek a szemeid? Egy jól meghúzott tusvonal és egy minőségi spirál/vagy műszempilla nagyon jó szolgálatot fog tenni. Csinosak az arccsontjaid? Egy megfelelően kiválasztott pirosító hamvassá és ropogóssá, egyszóval vonzóvá teszi majd az arcod.



Sok szerencsét kívánok, higgy magadban!


Szép estét!

2018. máj. 31. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
18%
Akinek hormonális vagy genetikai problémája van sem hízik meg a levegőtől, ahhoz enni/inni kell, méghozzá megfelelő mennyiséget, nekik lehet, hogy más ez a mennyiség vagy nehezebb megállniuk, hogy ne egyenek a kelleténél többet, de akkor is be kell vinniük egy adott energiamennyiséget ahhoz, hogy elhízzanak és kövérek maradjanak, szóval az ő esetükben is "csak" akaraterő kérdése. Ergo nekik sincs kifogásuk a kövérségre. Csak az kövér aki nem akar lefogyni, vagy akarat gyenge.
2018. jún. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:

Utolsó, legalább nézz utána, vagy kérdezd meg a háziorvosod, ha már az egészségügyről magyarázol. Tessék, itt van például a pajzsmirigy hormontermelési zavarairol egy cikk, nem véletlenül szednek a betegek L-tiroxintól kezdve sok mindent:


[link]


De ez ugyanúgy vonatkozik a kóros pajzsmirigy-alulműködésre, a Basedow-kórra is. Ebben az esetben a betegek egy viszonylag rövid periódus alatt akár a testsúlyuk 5-10%-át is elveszíthetik. Ez nem akarat kérdése, ehhez nem kell az energiaszükségletük alatt enni.

2018. jún. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Javítomm magam, túlmüködést akartam írni a Basedow kapcsán, elnézést, csak siettem.
2018. jún. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:

"De ez ugyanúgy vonatkozik a kóros pajzsmirigy-alulműködésre, a Basedow-kórra is. Ebben az esetben a betegek egy viszonylag rövid periódus alatt akár a testsúlyuk 5-10%-át is elveszíthetik. Ez nem akarat kérdése, ehhez nem kell az energiaszükségletük alatt enni."


Az más ha valaki fogy, mert a szervezete nem tud rendesen gazdálkodni az energiával, de senki sem fog hízni a bevitt energiától független, egyébként meg én tapasztalatból tudom, hogy milyen könnyű lefogyni ha az ember nem eszik/nem eszik eleget. (Nincs gyomrom, és nem tudok annyit enni, hogy 185 cm mellett ne 50-52 kg legyek, ha ideiglenesen feljebb is tud menni, vagy épp valami miatt leesik, mindig visszaáll arra a súlyra, amit az átlagos napi energiabevitelem fen tud tartani. >>> Ha valaki csak annyit eszik ami egy 50 kg-os test fenntartásához elég, akkor előbb utóbb annyi lesz a súlya. >> Bárki lefogyhatna azzal, hogy az ideális súlyának megfelelő energiát viszi be átlagosan.

2018. jún. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
Akkor arra is reagálhatnál, ugyan a pajzsmirigy-alulműködésben szenvedők miért híznak normál étrend mellett, ha nem kezelik őket? Akkor most hülye az összes endokrinológus, hogy azt állítják, pajzsmirigy-alulm. teljesen kiegyensúlyozott étrend mellett is lehet hízni, és kuka az egész tudományág, vagy mi?:D
2018. jún. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Én nem ezt mondtam, hanem, hogy senki nem hízik a levegőtől, ha a pajzsmirigy alul működik lassabb lesz az adott ember anyagcseréje, ergo kisebb az energiaigénye, vagyis a normál étrend (merthogy nem a kiegyensúlyozottságon, hanem a bevitt energián múlik) neki egy nagyobb súly fenntartásához elég (mivel kevesebb energia megy el a szervezete alapműködésére), tehát neki a normálisnál kevesebbet kell ennie, hogy megfelelő súlyban maradjon. De ez még mindig szándék/akaraterő kérdése, csak épp neki az utóbbiból többre van szüksége.
2018. jún. 2. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!