Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem szeretnek mások?

Miért nem szeretnek mások?

Figyelt kérdés
Magamat nagyon jó embernek tartom, ezek mellett érzekeny vagyok és empatikus. Azt gondolom, ezek a tulajdonságaim tetteimben, szavaimban is megnyilvánulnak. Az emberek mégsem szeretnek. Jobban mondva, amíg nem ismernek meg, első ránézésre unszimpatikus, taszító vagyok. Sokszor mondták már, " amíg nem ismertelek...ezt meg ezt gondoltam rólad". (Csupa rossz). A kisbabák is így vannak velem. Sírnak, ha felveszem őket. Sok baba vesz körül, és úgy vagyok vele, nem akarok nekik rosszat azzal, hogy erőltetem a kontaktust, mert szemmel láthatóan kellemetlen nekik, így inkább nem ölelgetem őket, pedig szeretném. Ez miért lehet? Meg lehet ezt a dolgot változtatni?
2018. jún. 4. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
0%

szerinted milyen a kisugárzásod?

mások gondolatait már leírtad

2018. jún. 4. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 nemaRendőrség ***** válasza:
40%
Muti képet
2018. jún. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mennyit mosolyogsz?
2018. jún. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Alighanem nem vagy túl szép.
2018. jún. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok csúnya. Fenékig érő szőke hajam van, átlagos testalkatom, arcom szimmetrikus. Egy ami adottság, hogy alapból lefelé ívelő a szám. Mikor csak olyan alap mosolyom van, azt az arcom nem tükrözi, hiába érzem azt, hogy mosolygok. Ez fénykepeken látszik legjobban. A nevetés az már látványosabb. A kisbabakhoz ösztönösen úgy közelítek, hogy nevetek rájuk. Ha csúnya lennék, akkor lehet fel sem tenném itt ezt a kérdést, mert valószínű ráfognám, hogy a külsőm miatt van. Kisugárzás. Ez olyan érthetetlen számomra. Lehet egy alapból jó embernek negatív kisugárzása? Erre gondolok egyébként az én esetemben is, csak nem fér össze a fejembe a két gondolat. Segítek akinek tudok, az a tipikus átadom a helyem, felsegítem a csomagot, átkísérem a zebrán... típusú ember vagyok. Szinte mindig adok a keregető bácsiknak, néniknek. Szeretem az embereket. Mégis a negatívat sugárzom? Lehet. De,hogy változtathatnék?
2018. jún. 4. 12:22
 6/9 anonim ***** válasza:

attól, mert ilyen vagy még lehet negatív a kisugárzásod


öltözködésben milyen stílusod van?

nem lehet, hogy külsőre szigorúnak tűnsz?

2018. jún. 4. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 nemaRendőrség ***** válasza:

Mutass képet.

Te eléggé elfogult vagy magaddal szemben kisugárzás és kinézet terén.


Bármi lehet. Lehet hogy tényleg csak a szád, lehet fura szemöldököd stb ezer meg egy.


"Jaj, de biztos rosszra fogjátok felhasználni a képet."

Ne aktot küldj, hanem olyat amiben utcai ruhában vagy egy átlag napon


"Jaj, de mi van ha felismernek"

Miért baj az hogy fejleszteni akarsz magadon és megtudja valaki?

2018. jún. 4. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Engem sem szeret az emberek többsége! Viszont aki igen, az nagyon. Szerintem én csinos vagyok, de fura. Hirtelen haragú és türelmetlen. És vágom a pofakat. Most kb ennyi jutott eszembe.
2018. jún. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

JAA, Te nő vagy?!

o.O

Hát ez esetben fogalmam sincs.

A fiú lettél volna, esetleg halovány tippet tudtam volna mondani.


Lehet, túlságosan "cicababának" tűnsz.

2018. szept. 6. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!