Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek gyerekként mik voltak...

Nektek gyerekként mik voltak a legnagyobb élmények?

Figyelt kérdés
Bár 22 éves vagyok,néha azokra az időkre úgy gondolok mintha már valami öreg ember lennék.Néha még jó lenne átélni amit bánok is anno hogy 10 évesként nagyon tetszett egy jó barátom unokanővére és mindig velünk játszott és sose mondtam el neki.Meg sok hülyeség.Most meg munka és mókuskerék nyáron is :D
2018. jún. 4. 10:16
 1/3 anonim ***** válasza:

hát így nem tudok konkrétumot

volt erdő felgyújtás, bunker ásás/építés, aqua park, akkor már játszottam ps-en/gépen ahhoz köthető élményeim is vannak, a szomszédhoz átjártam segíteni neki, majálisok, akkor még a biciklizés/korcsolyázás is nagyon élvezetes volt, mamámmal a játszótér, fagyizások, augusztus 20, unokatesómmal sok játék, fifázás meg hasonlók


mind nagyon fontos és meghatározó volt

2018. jún. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyaralások, iskolai versenyeken nyerni, bizonyítványosztás...kb. ezek.
2018. jún. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az osztálykirándulások, családi nyaralások és minden perc, amit a kutyámmal eltöltöttem.
2018. jún. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!