Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szó szerint boldog vagyok de...

Szó szerint boldog vagyok de olyan fura létezhet ilyen? Gonosznak érzem magam!

Figyelt kérdés

Nagyon furcsa ez a dolog kifejezetten jól érzem magam hiszek magamban mindenkihez tudok alkalmazkodni...szeretem is magam másokat is szeretek.


Egyedül élek a szüleimmel MINDENNEK örülök :D de tényleg.

Dolgozni is tudok, vezetni is tudok párkapcsolatot is úgy érzem hogy tudok alapitani de éppen ezért furcsa a dolog.


Önzetlenül adok szeretet, és valahogy én nem tudom minha nem is én irányitanám a testem de k**a jó érzés az egész ennyit tudok mondani!


A pillanatnak élek és még csak nem is szándékosan, hanem alapból...


ha ezt elmondom egy orvosnak vajon mit csinál velem? 26f



2018. jún. 7. 15:33
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Valószínűleg kielégítetted a szükségleteidet, vagy


boldog lettél, hogy kielégülhessenek a szükségleteid.


A boldogság az valójában energia, életenergia, ami a kelégített szükségleteinkből táplálkozik.

2018. jún. 7. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Ne érezd magad rosszul. Azért ahogy érzel sose kérj bocsánatot, a boldogságért meg pláne nem kell. Több olyan ember kéne amilyen te vagy. Egy boldog ember közelébe mindenki szívesebben tartózkodik mint egy búskomoréban.
2018. jún. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Ez mind szép és jó, de mi a gond? Miert erzed magad ettől gonosznak?
2018. jún. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Most olvastam ezt és olyan jó volt elolvasni :D annyira pozitívan írtad le ezt, és át jött egy kicsit ez a boldog érzés, és én is ilyen akarok lenni mindig :D


Azóta is ilyen vagy ? :D

2020. jan. 22. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!