Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit éreznek azok az emberek...

Mit éreznek azok az emberek akik nem tudnak ellenállni annak az erős késztetésnek, hogy az utcán hallgassanak zenét hangszóróval?

Figyelt kérdés

Mit közvetítenek ezzel a világ felé? Nézd milyen laza vagyok, nem érdekel semmi meg senki?


Hogy biztos olyan jó zenei ízlésem van, hogy mindenki hallani akarja a kedvenc számom (általában "a világ ellenem van, kidobott a csajom" típusú silány magyar rap zenét, vagy tuctuc mosógép zenét hallgatnak -tehát nem akarják hallani-)?



#világ nyomorékai #nincs pénz fejhallgatóra
2018. jún. 8. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:

Én csak olyat szoktam látni hogy legalább ketten vannak és úgy hallgatják hangszóróval hogy mindketten hallják.

Mondjuk ettől függetlenül általában szart hallgatnak és szerintem is világi suttyó dolog...

2018. jún. 8. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
feltűnési viszketegség
2018. jún. 8. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

A szomszéd srác bömböltette órákon keresztül a zenéjét, persze hozzánk csak a rezgés jutott át, épp elég volt. Ha nem ment tucc tucc, az apját hallgattuk vagy őt, ahogy ordibál.


Alattunk lakó cigány fickó volt mikor éjfélig nyomatta az egy fokkal szarabb tucc tucct. Ha nem azt hallgattuk, akkor a veszekedésüket.


A tapasztalatom szerint kapcsolatban állhat ez az hangos zenehallgatás azzal, hogy mennyit veszekednek az emberek, és az IQ szinttel is.


Utcán feltűnést akaró emberek nyomatják, csoportban mászkáló menők.


Saját tesóm is így hallgatja a tucctucct hangosan, meg se kérdezve szüleimet, hogy zavarja-e őket. Hogy miért nem headsettel hallgatják, nem tudom megérteni. Legalább normális zenét nyomatnának.

2018. jún. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokat utazgattam távolsági buszon Miskolc-Szerencs, stb.


Hát ott ez mindennapos volt. :>

2018. jún. 8. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Buszon en meg minel hatrebb ulok mert a buszvezeto radiot hallgat.. hogy lehet azt a nyalas szart elviselni..
2018. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyan érdekes, hogy az ilyen típusú kérdésekre soha nem válaszol olyan, aki valóban csinál olyat, amiről a kérdés szól.

Sajnálom, mert a miértjére én is kíváncsi lennék. Ugyanis egy idióta szokásnak tartom. Megfigyelésem szerint ez egy bizonyos korosztályra jellemző, illetve ránézésre bizonyos IQ hányadoshoz.

Én azt sem értem, hogy annak mi értelme van, ha valakik csoportosan vonulnak így az utcán.

2018. jún. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
*IQ hányadoshoz köthető.
2018. jún. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Azt gondolják "zenét akarok hallgatni" és semmi más nem fordul meg a fejükben... Hogy pl mást nem érdekel vagy zavar. Szerintem nem menőzés csak simán önző emberek, akik észre sem vesznek másokat.
2018. jún. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát mi osztálykiránduláson hallgattuk túra közben és a vonat állomáson. Nem éreztünk semmit csak hallgattuk a zenét. Nem úgy tűnt hogy zavarja atöbbi embert mert amikor mentek a michael jackson számok akkor a mellettünk lévő idős hölgyek elkezdtek táncolni és nem hiszem hogy azért mert olyan zavaró volt.
2018. jún. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!