Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » 20 éves vagyok, nem nő a...

20 éves vagyok, nem nő a szakállam, a karom szőrös, de átlátszó színű a szőr, a hangom nem erős férfias, és ezek nagyon zavarnak! Mi miatt lehet ez? Betegség? Hormonok? Egyébként kövér is vagyok, ez lehet az oka?!

Figyelt kérdés
ugyan kövér vagyok, de semmilyen betegségem nincs!

2018. jún. 3. 12:38
 1/8 anonim ***** válasza:
37%
De lehet az a baj, hogy nő vagy. Ez nem derült ki a kérdésből.
2018. jún. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%

A kövérségtől magasabb az ösztrogén szinted. Nincs izomzatod, a tesztoszteron szinted a béka feneke alatt.

Gondolom melleid is nőttek már? Ezt nem poénból kérdezem, tipikus az ilyen esetekben

Fogyj le és építs izmot, azért előtte egy hormonvizsgálat is kellene.

2018. jún. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
szerintem meg ha szakállról, meg férfias hangtónúsról kérdezek/írok, akkor egyértelmű hogy fiú vagyok
2018. jún. 3. 20:52
 4/8 A kérdező kommentje:
a kövérség következménye a hájasodás, mell növekvés, de ez nem hiszem hogy befolyásolja azt hogy milyen színű a szőrőm, illetve azt hogy nem nő a szakállam, csak pihében
2018. jún. 3. 20:54
 5/8 A kérdező kommentje:
azt hogy nincs izomzatom,cáfolom! kövér vagyok, de a súlyást viselem, nem azt mondom hogy izom agy vagyok , mert nem, de azt kijelenteni hogy egyáltalán nincs izmom az hülyeség, kérlek ha már írsz, ne hülyeséget
2018. jún. 3. 20:56
 6/8 A kérdező kommentje:
az ösztrogénről nem is beszélve.....férfi/fiú vagyok!
2018. jún. 3. 20:58
 7/8 anonim ***** válasza:
A férfiak szervezetében is van ösztrogén, ahogy a nőkében is tesztoszteron, csak más-más mértékben. (Nőknél idősebb korban megnövekszik a tesztoszteronszint, ezért van sok idős nőnek bajsza.) Szerintem is életmódváltás, sportolás segíthetne, a kondizástól például fokozódik a tesztoszterontermelés, meg hát egészségesebb is leszel.
2018. jún. 4. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

2. Vagyok oké akkor nem megfelelő az izomzatod.

Hidd el nem írok hülyeséget! Nézz csak utána!

2018. jún. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!