Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha milliárdos kő gazdag...

Kriszti12365 kérdése:

Ha milliárdos kő gazdag lennék szerintetek akkor is visszautasítana a lány ismerősöm vagy akkor valószínűleg meg gondolná magát mert maga előtt látja a sok pénzt?

Figyelt kérdés

Van egy olyan lány ismerősöm személyesen is ismerjük egymást középiskolában egy suliba jártunk de azóta is szoktunk a neten beszélgetni.

Előre is köszönöm szépen a véleményeteket!


2018. jún. 9. 14:20
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem akkor is, mivel azelőtt ismert meg, hogy hirtelen milliárdos lennel, így emberileg már nyilván nem erdeklodik utánad, ha mégsem akkor csak simán találtál egy kvrvat.
2018. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló: Egyetértek veled én is így érzem
2018. jún. 9. 14:41
 3/13 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem utasítana el, mert sokkal több mindenről tudnátok beszélgetni, szervezhetnétek közös programokat. A lányok szíve gyorsabban megesik a „szerencsétlen” milliárdos srácokon. Segítene megvigasztalni is, ha annak ellenére is magányos lennél, ha teli lennél pénzzel.
2018. jún. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
77%
Most nézem a felhasználónevedet,te lány vagy?:o
2018. jún. 9. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
#4 ez nem teljesen irreleváns?
2018. jún. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem Kriszti a múzsája, vagyis vele beszélget. Majd a kérdező megírja.

Ez a vonat elment. Ha ne vonzódik hozzád, azt nem lehet erőltetni.

Olyan lánnyal ne is akarj lenni, aki csak utána érdeklődik irántad, ha már gazdag lettél.

Arra vannak más típusú lányok. De abban meg mi örömed lenne? Semmi.

Ott a Télapó. Vajna Timike-félékkel fiatalon ne kezdj.

60-70-80 évesen talán már elgondolkodnék, de addig nem! Az nem szerelem, csak vagyonkérdés. Azért ne nyalja senki a seggem, mert sok pénzem van.

(Egyéni vélemény.)

2018. jún. 9. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok 21 éves vagyok. Csak most hosszú történet lenne elmesélni az egészet hogy mi miatt lett ez a név
2018. jún. 9. 15:31
 8/13 Fish1 ***** válasza:
Ha a pénz miatt hirtelen szóba állna veled, akkor is egyértelmű, hogy a pénz miatt teszi, nem miattad. Szóval teljesen értelmetlen dolog lenne, mivel szeretetet nem lehet vásárolni.
2018. jún. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Felénk minden Krisztiánt Krisztinek becéznek, én pont attól vagyok kiakadva, ha egy Krisztinát lekrisztiznek, mert az nekem fiúnév :D
2018. jún. 9. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
38%
Tehát már visszautasított, vagy még meg sem próbáltad? Előbbi esetben ha a meggazdagodásom után mégis beadná a derekát akkor összejönnék vele, majd miután (itt egy trágár rész jönne) dobnám.
2018. jún. 9. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!