Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan legyen erős állkapcsom?

Hogyan legyen erős állkapcsom?

Figyelt kérdés
Nem tudom nekem milyen az állkapcsom,mert nem tudom eldönteni szeretném ha erős állkapcsom lenne, mit tegyek? Lehet az van de lehet nem,képtelen vagyok eldönteni

2018. jún. 11. 00:03
 1/4 anonim ***** válasza:
22%
Érdekes kérdés. Rágózz minden nap 1-2 órát😃
2018. jún. 11. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szoktam amikor rágózok is pl: akkor aza csont ott látszik az állkapcsomnál 2 oldalba de mintha úgy látnám lenne tokám vagy fogalmam sincs lehet csak én látom úgy nem tudom
2018. jún. 11. 00:47
 3/4 anonim ***** válasza:
Tornáztasd.
2018. jún. 11. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Izomra tudsz gyúrni, csontra nem. Az állkapocs meg csont. Csontnak max a keménységét (és talán a sűrűségét) tudod növelni, de a formáján ez(ek) semmit nem változtatnak.


Maximum annyit tudsz tenni, hogy leadod a súlyfeleslegedet (ha van) és akkor eltűnik a tokád, jobban fog látszódni az állkapocs vonalad, de ha alapból nem olyan formás az arcod, akkor ha fejre állsz sem lesz formásabb.

2018. jún. 11. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!