Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek szigoruak a szuleim?

Szerintetek szigoruak a szuleim?

Figyelt kérdés

Buli:engednek havi egyszer ejfelig 1 feltetel: ha nem pofazok vissza

Ivas: multkor reszeg voltam egy picit es csak annyit mondtak h ennyi idosen meg nem kene. Itthon mertekkel ihatok pl:1 pohar bor

Cigi:hallani se akarnak rola

Pasizas: ugy elengednek h mondjuk ures a sracnal a lakas de ejszaka meg nem engednek ott aludni.(szuz vagyok meg)

Tanulas: 3-as vagyok csak annyit mondanak h jovore szedjem ossze jobban magam

Hazimunka:nem kell segitenem

Kimenetel: hat kb olyan 8-9-ig engednek csak ugy el a varosba

16/L



2018. jún. 11. 20:38
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem megfelelőnek tekinthetőek ezek a szabályok.


Személy szerint én egyedül azt nem értem, hogy a bulizásnak miért az a feltétele, hogy ne fejezhess ki nemtetszést / önálló véleményt / "tiltakozást"... nevelési szempontból ezt nem érzem helyénvalónak, hogy ezek szerint a véleménynyilvánítás joga csak fenntartások mellett működik nálatok. Ezt nem érzem helyes megmozdulásnak, mivel ezzel akaratlanul is kárt okoznak ahelyett, hogy a hasznodat szolgálnák általa.


Ezen kívül a többi teljesen korrekt.

2018. jún. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Egyáltalán nem szigorúak. Teljesen helyénvaló. Hidd el, csak a TE érdekedben teszik ezeket!
2018. jún. 11. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
16%

Átlagosan, kivéve két dolgot.


"Kimenetel: hat kb olyan 8-9-ig engednek csak ugy el a varosba"

Ez kicsit szigorúbb az átlagnál. Persze ha hétköznapról van szó amikor másnap suli van, akkor érthető!


"Hazimunka:nem kell segitenem"

Kicsit irigyellek.

2018. jún. 11. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
szerintem egészséges mértékben szigorúak. ha megbíznak benned majd elengednek tovább is. már csak pár év ;)
2018. jún. 11. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi ez, hogy engednek, ha nem pofazol vissza? Veled egyidos vagyok, de soha sem szoktunk beszologatni egymasnak, foleg nem en nekik. El is asnam szegyenemben magam, ha a szuleim ilyen feltetelekkel engednenek el valahova csak.

Ivassal nincs semmi gond szerintem, jol kezeltek a helyzetet.

Cigi, pasizas szintugy korrekt.

Tanulas, az en csaladomhoz viszonyitva nalad nagyon engedekenyek, csak ennyit jegyzek meg hozza. Ha most tizedikes vagy, es jovore 11.-es leszel tenyleg kapd ossze magad, ha vannak tovabbtanulasi gondolataid erettsegi utan.

Hazimunka fura, nekem pl kell segitenem azert neha, de inkabb hagyjak hogy a tanulasra fokuszaljak.

Kimenetelt nekem is hozzad hasonloan engedik meg.


Szerintem nehany temaban nagyon korrektek, de engem a visszapofazos dolog kicsit elszomoritott. Tiszteld, becsuld meg oket! Hozzam viszonyitva engedekeny szuleid vannak, atlaghoz kepest meg atlag, egyaltalan nem nevezhetoek szigorunak, bar, ez is nezopont kerdese

2018. jún. 12. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!