Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek szigoruak a szuleim?

Szerintetek szigoruak a szuleim?

Figyelt kérdés

Altalaban 16:15 re erek haza valamit eszek es utanna tanulnom kell hetig majd amilyan konyvet epp adnak most Vorosmarty.pl abbol kell olvasnom 40 oldalt

Kituno tanulo vagyok es a szuleim maximalistak a 4 es nem fer bele .

Nem gepezhetek telefonozhatok tevezhetek csak olvashatok itthon tanulhatok meg esetleg tarsas egyik testveremmel sem ilyen szigoruak csak velem nem ertem

Ja es atakaritas vacsi utan en mosogatok

Nekem kell termeszetesen porszivozni porttorolni !

Ha tragarul beszelek akar csak a h betus tiltott szot is kimondom tobbet kell olvasnom az alltaluk kivalasztott konyvbol

13 eves vagyok

20:30 kor mar aludnom kell



2016. nov. 30. 22:33
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:

Es kifelejtettem hogy nem lehet baratom

Nem mehetek sehova

Nem sminkelhetek

Es volt mar hogy megvertek ha esetleg ugy egy ket csunya szo kicsuszott a szamon

2016. nov. 30. 22:40
 2/11 anonim ***** válasza:
Részvétem!! Tanulj sokat, hogy jól fizető àllàsod legyen és menekülj otthonról amint teheted.
2016. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
19.00 oratol 20.30ig elolvasol min. 40 oldalt. Vacsoráztok, elmosogatsz ,fürdesz és 20.30 kor már alszol is?
2016. nov. 30. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Vagy esetleg meg prot os toolsz ebben a masfel oraban?

Akkor most epp, hogy nem alszol? 22.33 kor?

2016. nov. 30. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

És ebben a nagy szigorban megengedik, hogy kétnaponta feltedd ugyanazt a kérdést?

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..

2016. nov. 30. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
90%
Nem elég szigorúak, mert hazudsz, mint a vízfolyás,ráadásul olyan pocsék a helyesírásod, hogy te nem negyven oldalt, de még egyet sem olvastál el soha. Mi bajod? Mire jó ez?
2016. dec. 1. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Ha nem gépezhetsz és telefonozhatsz, akkor hogy írtad ki a kérdést egyáltalán pláne fél 11-kor?
2016. dec. 1. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
aha... és honnan netezel akkor?
2016. dec. 1. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
8%

Gondolom ha nem latjak netezik. Azert nem hulye.azert mert le kell feludnie ki mondja hogy alszik is? Vagy egesz ejjel ott ulnek az agya mellett hatha eloveszi a telefonjat alvas helyett?

Reszvetem nekem is ha ezt akarjak tanulj csak mas valasztasod ugy sincs ugy latom. Mint ahogy az elso is irta legyen jolfizeto allasod es azonnal koltozz el. Egyetemre meg menj minel messzebb hogy kollegiumba lakhass es legalabb mar akkor se veluk.

2016. dec. 1. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet a sporttal?
2016. dec. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!