Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Miert ilyen szigoruak a...

Miert ilyen szigoruak a szuleim? Megtiltjak hogy talalkozzak baratommal

Figyelt kérdés

16 eves vagyok ket honap es 17 leszek. 5 es fel honapja vagyunk egyutt baratommal. Ő az első komolyabb baratom. Őt vittem haza először. Vele voltam eloszor is egyutt ugy... Es anyam ezen kiakadt ma. Mer mar el kellett mondanom neki mert nogyogyaszhoz el kell mennem es ahhoz szuloi engedely kell tudtommal. Azt mondja kar volt megendnie hogy egyaltalan pasim legyen es megbotrankoztattam es hazudtam. Pedig szerintem ez normalis dolog. Ja es az hogy 3 hete ugyebar en mentem el hozza hetvegente mert csak ilyenkor tudunk talalkozni es ezen kiakadt. Mert parom nem tud feljonni masra kell neki a penz es alig van ideje nagyon sokat tulorazik. Es ma is este mentem volna 9 kor el. Es nem engedtek el hozza mert hogy ne fussak egy fiu utan.szerintetek ez futas? Nem tudom mit csinaljak itt bőgök mint egy hulye...szerdan mentunk volna el kettesbe a szunetre vegre es azt akarjak megengedni hogy elmenjek akkor. Ezt nem tilthatjak meg,nem? Mert hogy meg nem vagyok 18 es addig nem mehetek sehova.

Eddig sehol nem voltam soha nem jartam bulizni minden hetvegen itthon voltam.miota egyutt vagyunk vegre elek. Nem hiszem el hogy nem tudjak a Zolit elfogadni..nem ismerik es igy itelkeznek felett meg 5 honap utan is hogy biztos fel fog direkt csinalni es csak kihasznal biztos szakitani fogunk.pedig nem igaz nemnismerik ugy mint en.

masreszt meg van egymillo problemam ezen kivul...mikor anyam ele odakellett allnom odaalltam.azt elfeljti ilyenkor hogy csak ram szamithatott. Erre meg ellennem fordul es a Zoli ellen is.pedig segitett is nekik..es ezt kapja..

na lenyegre torok mit kene csinalnom hogy elengedjenek? Mar azon is gondolgoztam otthagyom a sulit kimegyek nemtbe aztan osszekoltozunk.

lehet furan hangzik ti is kivul allokent nem biztos megertitek. De en vele tervezem a jovomet o is velem. 5 6 ev mulva gyerekeket akarok csaladot..csak ugye azelott biztos alap kene haz ahhoz meg sok penz.es ezmiatt nem fog valora valni az almom..anyamnak el se mertem ezeket mondani..mer szerinte ilyen nincs minde hazassag es ferfi rossz.attol hogy a szuleimek egy nagy hatar sz@r nem biztos ez..pont ezert szeretnek boldog eletet,jovot magamnak. Mashogy elni mint ok. Nagyon maradiak az a baj..az is nem magamat akarom vedeni es nem szuleimet beallitani rossznak (bar mindjum szerinte most nagyon azok) ti kivul allokent mit mondanatok erre?

nah szoval..igazabol nem tudom miert irtam ezt le. Probalok valami megoldast talalni de nem tudom mi lenne az. Bocsi hogy ennyit irtam,es remelem ertheto nagyjabol a helyet :) koszonom annak aki elolvassa :)


2017. ápr. 8. 21:48
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
59%
A szüleidnek adok igazat.
2017. ápr. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 anonim ***** válasza:
47%
"mar el kellett mondanom neki mert nogyogyaszhoz el kell mennem es ahhoz szuloi engedely kell tudtommal." - Kérdező, ezt az ocsmány hazugságot is a szüleid hitették el veled??? Természetesen NEM kell.
2017. ápr. 8. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/79 anonim ***** válasza:
47%
...egyébként Kérdező, jó eséllyel pár nap alatt józan agyukhoz fognak térni, ha mégse, akkor térjünk vissza a kérdésedre.
2017. ápr. 8. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
55%

Hány éves ez a Zoli?

És ő tanácsolta, hogy hagyd félbe az iskolát?

2017. ápr. 8. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
57%
Arra én is kíváncsi lennék :D Főleg azért, mert 16 évesen, összeköltözés előtt a barátját már a párjának nevezi :D
2017. ápr. 8. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 A kérdező kommentje:
2,3 nem nem ok..mindenki mast mond errol.errol meg soha nem is beszeltem veluk foleg anyammal. Nagyon remelm igazad van.:( mert mar szerdan mennek,es biztos hogy elfogok menni. Csak akkor nem tudom mi tortenne:(
2017. ápr. 8. 22:27
 7/79 anonim ***** válasza:
67%
Mi lenne? Elmész, visszajössz, őseid kicsit morcik lesznek 1-2 hétig max, kitakarítod párszor a lakást, te mosogatsz 1 hétig, aztán meg is békélnek.
2017. ápr. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 A kérdező kommentje:

21 eves.nem magamtol gondolom igy.persze duhomben mondom.mer jo lenne elvegezni az erettsegit,szakmat. De addigra leszek 21 eves es nem lesz semmim...ha meg 18 elmulok es nem tetszik nekik valami akkor meg elzavarnak a haztol kb..

nem ismertek nem tudjatok milyen vagyok.. es szerintem nyugodtan nevezhetem a parombak,nincs ezzel semmi problema attol hogy fiatal vagyok :D

2017. ápr. 8. 22:30
 9/79 anonim ***** válasza:
65%
25 éves korodig nem zavarhatnak el, amíg nappalin tanulsz. Addig kötelesek eltartani úgy, ahogy most is.
2017. ápr. 8. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
31%
Kérdező, nagy eséllyel tényleg semmi nem lenne, emlékszem, az én párom pár hónappal volt idősebb nálad, amikor egyszerűen közölte otthon hogy az éjszakát a párjával (már velem:)) tölti, és másnap megy haza. Volt 1-2 heti durci azt kész, pár hét múlva már a szülei kérdezték, hogy "ugye holnap jössz?"
2017. ápr. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!