Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tehetségtelen ENFP ember...

Tehetségtelen ENFP ember viheti valamire az életben?

Figyelt kérdés
Ez a művész típus, aki ritkán viszi is valamire, de általában tehetséges valamiben, én viszont egyetalán nem vagyok az semmiben.

2018. jún. 12. 13:49
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
10 munkahelyet
2018. jún. 12. 15:51
 12/22 anonim ***** válasza:
és akkor most otthon ülsz? szerinted az emberek 90%-a azért jár be dolgozni mert imádja a munkahelyét? :D
2018. jún. 12. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Oké, volt 10-féle munkahelyed. Akkor most azt mondd, mit csinálsz szívesen a szabadidődben?
2018. jún. 12. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

12 csak pár napra mentem be, ismerősi segítséggel

Jelenleg tanulok, de ha végeztem, akkor max elemgyek gyárba.

13

semmi olyat, amiből pénz lehetne, maximum ha jobban fejlődnék bennük

2018. jún. 12. 16:08
 15/22 anonim ***** válasza:
és miért nem művészkedsz, ha már művészi alkat vagy? rajzolj, fess. ha jól csinálod nagyon meg lehet élni belőle. csak ahhoz mondjuk csinálni kéne rendesen.
2018. jún. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

És mi az, amit szabadidődben csinálsz, és nem lehet pénz belőle? (Halkan jegyzem meg, én mindig is szerettem olvasni, és ma ebből élek – szóval szerintem nemhogy érdemes átgondolni, mit szeretsz csinálni, hanem igen fontos is lenne, mert meglehetősen szar lehet olyat dolgozni egy életen át, ami nem érdekel.)


Egyébként meg egy jó szakember, pl. egy asztalos is viheti művészi szintre azt, amit csinál (ráadásul egyre nagyobb hiány van értelmes, hozzáértő szakemberekből).

2018. jún. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:

15 nem tudok se festeni, sem rajzolni, pedig próbáltam, hidd el.

15 szakembernek sem lennék jó, 0 kézügyességem van, egyszer mondjuk apámmal leraktunk valami csöveket, megdicsért, hogy milyen jól keverem a betont, de inkább ne nyúljak semmihez.

Egyébként olvasni, íjászkodni, futni, és füvet nyírni szoktam (akár önkéntes alapon, öreg néniknél pl.) emelett szeretek vezetni is, de az baromi drága.

2018. jún. 12. 19:48
 18/22 anonim ***** válasza:

Eddig semmit nem írtál konkrét dolgot, hogy mit próbáltál dolgozni, meg mit tanulsz, csak sajnáltatod magad.


Ideje lenne abbahagyni az önsajnálatot és tényleg csinálni is valamit.

2018. jún. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:

18 csinálnék én valamit, fogok is, csak jobb lenne olyan dolgot választani, amit szeretek is.

Jelenleg valamilyen gazdasági szakon vagyok, a papír amit kapok semmit sem ér, max irodába mehetnék papírokat pakolni, akkor meg inkább gyár.

Próbáltam a vízszerelést, könyvelést, elkezdte egy haverom tanítani a javát, voltam pár napig segédmunkás, egy katona ismerősöm egy tábor keretein belül sokat mesélt, voltam diákmunkán, egy hónapot közmunkásként (nem volt rossz, de lehúzó közeg, nulla társadalmi megbecsülés és nevetséges fizetés), irodán dolgoztam még egy hónapot irattárosként (egyetlen pozitívum: akkor cigiztem, amikor akartam) egyszer voltam ismerősöm helyett pultos is 2 óráig illetve voltam biztonságiőr (50 kilóval, de 25 centis fogazott kés és vipera volt nálam :D)

Nagyjából ezeket próbáltam.

2018. jún. 12. 20:45
 20/22 anonim ***** válasza:
Én ebből csak annyit szűrtem le, hogy fogalmad sincs, "mit kezdjél" magaddal, az életeddel.
2018. jún. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!