Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire súlyos?

Mennyire súlyos?

Figyelt kérdés

Az van hogy ritkán kaptam elismerést otthon. Soha semmit nem csinálhattam otthon mert az rossz (még a takarításba is belekötöttek). Utálok csalódást okozni. Szeretném ha szeretnének ha elismernék a munkám, megköszönnék. Egy kedves szót, vagy bármit.

Most viszont a portás mosolyogva üdvözölt mert régen látott már és mondta hogy az edzőm mindig mennyire dicsért, szeretett amíg ide jártam... én egész hazáig úgy bőgtem mintha meghalt volna valakim. Büntudat fogott el a kedves szavak miatt. Úgy érzem nem érdemelném meg őket.

Ez mennyire szánalmas?


2018. jún. 12. 19:25
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Eléggé antiszociális lehetsz. Fogad el hogy nem csak gané van a földön hanem dícséretet is
2018. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem az ilyen szeretnivaló. :)
2018. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Dehogynem érdemled meg!! Nagyon aranyosnak tűnsz :)
2018. jún. 12. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!