Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy olyan világszt...

Szerintetek egy olyan világsztár támogatna egy anyátlan beteg fiatalt az elég súlyos betegségének a felépülésében, aki maga is árva kiskora óta és szintén anya? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Tudom furcsa kérdés,de ez lenne talán az egyetlen esélyem,hogy javuljon az állapotom.

Édesanyám meghalt kisgyerek koromban,és testvérem,nagyszüleim sincsenek,szóval érzelmileg is egyedül vagyok dacára ennek a betegségnek.Az illetővel pedig nagyon szimpatizálok,korban az anyukám lehetne.Nem csak saját gyerekeit neveli,örökbe is fogadott gyerekeket egyébként,mint pl Sandra Bullock vagy Angelina Jolie,illetve sokan mások.

Hogyan tudnám egyáltalán felvenni vele a kapcsolatot szerintetek?


2017. szept. 17. 21:39
 1/2 anonim ***** válasza:

milyen súlyos betegséged van?


attól, mert jelentkezel náluk még nem feltétlen fogod érdekelni őket, hisz sok-sok beteg ember van, hamarabb segít olyanon aki a környezetében van, vagy amire felfigyel a média...

2017. szept. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nem fog működni. Biztos rengetegen keresik meg ilyen-olyan, hasonló indokokkal, mindenkinek meg nem tud segíteni. Megpróbálni meg lehet, de azt is úgy, hogy nem tőle várod el a segítséget, hanem inkább tanácsot kérsz elsősorban, mert másképp nem nagyon illendő. Pl. fb hivatalos oldalon.
2017. nov. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!