Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Rajtam kívül még ki nem birja...

Rajtam kívül még ki nem birja az alkeszeket és miért?

Figyelt kérdés
2018. jún. 12. 20:27
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
67%
Elisszák előlem a piát.Felháborító!
2018. jún. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
80%
Van olyan "típusuk", akiket nem bírok(akik kötekedők, agresszívak lesznek az alkoholtól, stb.), de olyanok is akadnak köztük, akikkel jól kijövök, dőt, már- már meg is értem őket.
2018. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
63%
Csatlakozom az elsőhöz!
2018. jún. 12. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
57%
Általában büdösek, koszosak, igénytelenek, és ki tudja mikor hánynak oda valahová/valakire, némelyik még zajos is. Ez a bajom velük.
2018. jún. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
63%
Nem ertem mi a bajod... utalid az alkoholt, ők pusztitjak, ergo neked hasznosak...
2018. jún. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mostohaapám alkoholista volt, verekedett is. Én speciel ezért nem szeretem. :)
2018. jún. 12. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

#6

Sajnálom.Apám nekem is eléggé szerette mindig is.Nem szerencsés ha a gyerekvállalással nem érkezik meg a felelősség.

2018. jún. 12. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
Én magát az alkoholt nem bírom, már a gondolatától is rosszul vagyok, hogy én igyak. Azzal nincs gond, ha isznak körülöttem, amíg normálisan viselkednek. Nekem már az kellemetlen, ha hülyeségeket kiabálnak, és nem értik meg, bármit mondok nekik. Ha meg már agresszívek is, akkor ideje lelépnem.
2018. jún. 12. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%
Én sem bírom. Apám alkoholista volt, és igencsak tönkre tette a maga, az enyém és a családom életét egy bizonyos szinten. Korábban ittam bizonyos események alkalmával, de már azt is megutáltam, és feleslegesnek tartom, így néhány éve tartózkodom az italtól, ami számomra nem nehéz, mert tudom jól érezni magam pia nélkül, ha szomorú vagyok, akkor pedig máshogy nyugszom meg/vezetem le a feszültséget. /N/
2018. jún. 12. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
46%
Csak a kekeckedő majmokat nem bírom, a többi inkább szánalmas bohóc.
2018. jún. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!