Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha úgy érzem,...

Mit tegyek, ha úgy érzem, hogy csak egy elcseszett szerencsétlen emberiség korcsszülötte vagyok?

Figyelt kérdés

Nem. A pszichológus nem segít.

Ahhoz sincs elég bátorságom(gyávaságom?), hogy véget vessek az életemnek.

Mit tanácsoltok?



2018. jún. 13. 13:15
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Írhatsz nekem is privibe.
2018. jún. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
Ne beszélj butaságot, mindenki ért valamihez. Az öngyilkosságnak sincs semmi értelme, csak fájdalmat okozol szeretteidnek. Még előtted az élet. Menj el dolgozni, bekerülhetsz egy jó csapatba. Onnan meg már könnyebb ismerkedni. Legyen hobbid,told ki a látókörödet. Csak te segithetsz saját magadon. Fel a fejjel.
2018. jún. 13. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
A családod legyen a motiváció, meg akik szeretnek, ne akard, hogy szenvedjenek, már ha csak miattuk is, de erősnek kell lenned.
2018. jún. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 A kérdező kommentje:
A "szerető" családom miatt vagyok borderline. Higgyétek el nem lenne bűntudatom emiatt.
2018. jún. 13. 22:43
 25/25 anonim ***** válasza:
Akkor ott vannak mások, biztos tetszel valakinek, csak nem is tudsz róla.
2018. jún. 13. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!