Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ez túlzott figyelm...

Szerintetek ez túlzott figyelmesség vagy normális?

Figyelt kérdés

Próbálok odafigyelni,hogy másokat ne zavarjak,azt vettem észre sok emberben nincsenek meg ezek a tulajdonságok.


Pl,ha valaki tudom,hogy alszik,akkor suttogva beszélek,halkan zárom az ajtókat,lassan lépkedek.

A konyhában pl óvatosan nyitom ki szekrény ajtót,a tányérokat óvatosan emelem meg,ne csörögjenek,stb.


2018. jún. 14. 01:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Az utcán azt veszem észre,hogy szinte 90%-ban én kerülöm ki az embereket.

A buszon nem tolakodok,inkább felengedek magam előtt 10 másik embert.

A boltban szinte mindig a vásárlói szalagnál magam elé,és magam után is én rakom az elválasztótáblát.

2018. jún. 14. 01:53
 2/5 anonim válasza:
Bár csak több ilyen ember lenne. Engem se kerülnek ki sose, nekem kell arrébb ugranom, a másik egy centit nem húzódik arrébb. Sajnos a legtöbb ember buta birka, aki csak megy az orea után, leszarva a többi embertársát.
2018. jún. 14. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Igen, ez mar túlzás, es folyamatosan csak ki fognak hasznalni, ha ilyen mértékben magad ele helyezel mindenkit.
2018. jún. 14. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

En is ilyen vagyok.Sőt lehet nem jol teszem de a fiam is így nevelem.az apja más nevezőn van.Ő tartja azt az elvet hogyha,,befogjuk a szánk megerőszakol a világ,,


Én mas beállitottságú vagyok.5 éves a fiunk es szomoruan látom mint az utcán mint a tömegközlrkedésen hogy nagyon ritka ha eszreveszik hogy gyerekkel vagyunk es előre engednek vagy bármi olyat tesznek ami kedvességnek számít a mai világban.



Minket még így neveltek hogy ez természetes legyen.Kismamáknak ,időseknek,betegeknek ,kisgyermekeseknek adjuk át a helyet es tisztelettel bánjunk velük.en ezt betartom es be is fogom de nem kapom vissza sajnos.nem en miattam,a gyerekem miatt a panasz..

Ha érted kedves kérdező.


Ja es nem vagyok öreg.27 vagyok.A ferjem 28.és ő is udvarias,de a szemtelen viselkedésnél eldurran az agya.nem is tudom felfogni s3 a mai 16 évesektől kezdve...hogy miért ilyenek?miért nem nevelik meg őket.ezek alapvetőek.

2018. jún. 14. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 he84 ***** válasza:
Egyáltalán nem túlzott figyelmesség, így lenne a normális kérdező. Én is odafigyelek bizonyos esetekben és sajnos jó néhányszor én is tapasztaltam gyalogoskémt, hogyha valaki velem szemben jön, akkor ő nem mozdul arrébb kicsit se, hanem nekem kell kikerülnöm, hogy ne legyen ütközés. Olykor kissé unom.
2018. jún. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!