Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titeket mi boldogít?

Titeket mi boldogít?

Figyelt kérdés

Keresem a boldogságot az életben, de egyelőre nem találom. Nem tudok a jelenben élni, mert folyamatosan aggódok valamin, várom a jövőt. Le kéne lassítanom és a jelenben keresni a boldogságot, de nem találom.

Ti hogyan és miben találtátok meg?


2018. jún. 16. 11:20
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
semmi
2018. jún. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy a jelenben vagyok. Nagyon szar múltam volt, ha azon gondolkodnék, fel is köthetném magam. A jövőm sem biztos, hogy túl fényes lesz, ezért inkább bele sem gondolok. Boldoggá tesz, ha jó idő van, egy finom étel, egy jó film. Ha alaposan ki tudom magam aludni, ha nem fáj semmim, ha belefeledkezem a hobbimba. Fogadj el egy jó tanácsot, egy nálad öregebb embertől (aki én lennék). A boldogságodat ne hatalmas nagy élményekkel akard összekapcsolni. Nagyon ritka, hogy Párizsban tudod megnézni a tüzijátékot. Örülj egy süteménynek, egy nyugodt napnak, egy kisgyerek mosolyának, és akkor sokszor leszel boldog.
2018. jún. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
60%
Ma már semmi, talán csak az alvás. Régebben a cangázás, a munkám, 1-2 értelmes emberrel való beszélgetés.
2018. jún. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Csak átfutottam a hozzászólásokat szóval remélem nem írták :D


Ám engem az apró örömek is boldoggá tesznek. PL ha röhögök valakivel egy jót vagy felvidítom.


Az aggódást pedig egy dologgal tudod legyőzni. Bízz :D a bizalom segíthet. Hogy miben? Meghagyom neked ezt a titkot, hogy magadtól jöjj rá :)

2018. jún. 16. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!