Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi lehet velem? Mért félnek...

Mi lehet velem? Mért félnek tőlem az emberek?

Figyelt kérdés

Mit láthatnak bennem amit én nem látok? Megérzem ez nem kétség...de ez nem undor vagy megbotránkozás ez nagyon más...



Az érzés...hát hogy is monjam mikor 1 falka kutya meg érzi h félsz tőlük és ugye ettől csak rosszabb


Meg nem értem... kedves vagyok meg ilyenek.


"Cselekedj önzetlenül smint ösztönből, védd az öregeket és gyengéket" ez az alap elvem. És h ez mint és hogy függ össze? Onnan h például egy történetem ide vág...és viccen kívül nem értem...De járókelőkön is nap mint nap érzem magát azt h troselnak ezért is állok meg inkább távolabb a buszmegállóban pl.Kerülnek nem néznek a szemembe.

21F



2018. jún. 17. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
kapcsolódást vagy visszaigazolást keresel náluk,amit ők felismernek a testbeszédből és idejében kizárnak gyorsan,nehogy szóba kelljen állniuk veled.
2018. jún. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
M i v a n!????
2018. jún. 17. 21:25
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy a ruházatod/hajad/sminked, vagy az arckifejezésed; szokatlan vagy elijeszti, megrettenti őket.
2018. jún. 17. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!