Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon félek, mit tegyek?

Nagyon félek, mit tegyek?

Figyelt kérdés

28 éves, friss jogi-diplomás, egyelőre munkanélküli nő vagyok, és azt érzem, hogy most igazán krízis helyzetben vagyok.


Rengeteg dolog nem hagy nyugodni, folyamatosan bűntudatom van, azt érzem, hogy az egész eddigi életem egy nagybetűs középszerűség, miközben egyre öregebbnek érzem magam, és az utóbbi 1-2 évben korábban soha nem tapasztalt módon gyorsult fel az időérzetem.


Az egyetememen nagy nehezen átrágtam magam, igazából nem rajongok a jogért, de átképezni magam már késő.


Hobbiszinten fotózok, de eddig csak egy nevesincs helyi lap jelentette meg néhány képem, a szakmai nagyjaitól megkaptam a közhelyes "nem rossz, de sokat kéne még gyakorolnod!"-lerázást.


És ami a legjobban fáj, hogy egzisztenciálisan még nagyban az egyre öregebb és gyengébb szüleimtől függök, akik éppen többet kapnak, mint a minimálbér. A szívem szakad meg, mikor azt látom, hogy a volt osztálytársaimnak már férje, gyereke, és jól fizető munkája van - én mindehhez szörnyen tehetségtelennek és gyengének érzem magam.


Nem tudom, hogy van-e ebből kiút? Ti mit csinálnátok egy ilyen helyzetben?



2018. jún. 21. 18:17
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Jogi diplomával azért csak kéne munkát találnod... lehet, hogy nem pont a szomszédban, de akkor albárletben laksz majd vagy bármi. Egzisztencia megoldva


28 évesen még mindig fiatal vagy. Levelező képzéseket javaslom :)


A fotós dolog tényleg nehéz. Vagy egy réspiacot ha találnál, akkor be tudnál vágódni, vagy pedig marad a hobbizás, instagramra mehetnek a képek.


25f

2018. jún. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!