Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Egy férfinél párkeresés...

Egy férfinél párkeresés szempontjából tényleg olyan nagy baj, ha nincsenek nagy céljaim az életben és nem is igazán hajt semmi? Csak annyi, hogy nyugodt életet szeretnék?

Figyelt kérdés
24 éves vagyok eddig egy érettségim van és most lesz egy szakmám, ha sikerül levizsgáznom. A gond az, hogy nincsenek nagy munka tapasztalataim, eddig csak diák munkám volt, de egyiket se csináltam szívesen a raktári munkákkal szívtam a legtöbbet, mert állandóan nagy volt a hajtás én meg nem bírtam és kidobtak onnan, eddig az irodai munkák mentek legjobban, de azokat se csináltam élvezettel és sajnos ez a mostani sulimra is igaz. Az a gond velem, hogy gimnazista korom óta nehezen ment a tanulás hiába töltöttem el több időt egy anyaggal nem jutottam nagyon előrébb és mindig megfájdult a fejem ilyenkor. Többször volt olyan, hogy megírtam egy dolgozatot amire készültem azt hittem, hogy jól fog sikerülni, aztán karó lett. Mondanom se kell, hogy az érettségi is éppen hogy meglett. Sajnos 4 éve vesztettem el anyukámat, és olyan lelki beteg lettem, hogy 3 évig nem tudtam egy szakmát se letenni. Karrier szinten nincsenek egyszerűen céljaim. Csak nyugalmat szeretnék és egy megfelelő lányt találni akivel elfogadjuk egymást. Amúgy nagyon szeretek elmenni mindenhova nem szeretek állandóan itt ülni, szeretek pozitív emberekkel ismerkedni, társaságban lenni, utazgatni, nevetgélni egy szóval nagyon szeretek kikapcsolódni, és majd egy nőt szeretni egy életen át. Tudnátok tolerálni ezt a hiányosságomat?
2014. ápr. 21. 16:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Ezt senki nem fogja tolerálni. Egyszerűen lusta vagy. Szedd össze magad, legyen valami terved, és valósítsd meg. Az első lesz a legnehezebb, a többi meg majd megy magától. :)
2014. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
És ha nem szeretsz dolgozni, minden munka valamiért rossz, akkor mégis hogy akarsz utazgatni, meg "elmenni mindenhova"? Mind a férfiaknak, mind a nőknek dolgozni kell, ez teszi ki az életük jelentős részét, enélkül és motiváció nélkül nehezen fogsz boldogulni.
2014. ápr. 21. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
az előttem levők már mindent leírtak... dolgozni akarsz?
2014. ápr. 21. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Én mindig vállalok munkát, ha van tehát nem arra megyek, hogy eltartson majd valaki.
2014. ápr. 21. 16:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy nincs terved...
2014. ápr. 21. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Van, hogy elvégzem a szakmát aztán dolgozni fogok, de hosszabb távú tervem még nincs.
2014. ápr. 21. 16:27
 7/10 anonim ***** válasza:

Pedig kellenek a hosszabbtávú célok.

Hidd el, azok a férfiak vonzóak, akiknek vannak életcéljaik, tudják mit akarnak. Legalábbis nekem ez nagyon fontos egy férfiban. Nem tudom tolerálni, aki csak teng-leng a nagy világban.

Szedd össze magad, találd meg, ami érdekel, tűzz ki célokat és érd el őket.

A céltalansággal csak tönkreteszed az életed.

25/N

2014. ápr. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

WTF? mi van itt? Senkinek nem tűnt fel???


"Egy férfinél párkeresés szempontjából "


Kérdésben még férfit keres...


"egy megfelelő lányt találni akivel elfogadjuk egymást"


leírásban meg egy lányt...



O.o?

2014. ápr. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nálam az lenne, ne haragudj.

26F

2014. ápr. 22. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ez azt jelenti, hogy tátongsz az életben, és csak azt szerednéd, hogy eltelljen, de nincs semmi ami kihozza belőled, azt amire azt mondod, "hmm ezért érdemes élni"


ez annyira nem vonzó egyik nem számára sem


de nem derült ki nagyon, hogy te most csaj vagy "péniszű"

2018. nov. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!