Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon könnyen elpirulok....

Nagyon könnyen elpirulok. Mennyire kellemetlen?

Figyelt kérdés

Szörnyen látszik rajtam, ha zavarban vagyok és ráadásul egy pici pír is megjelenik az arcomon. Kérdem én, titeket mennyire szokott zavarni, ha valakin ezt látjátok?

Biztos minden ismerősöm hülyének néz már emiatt....



2018. jún. 25. 00:33
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem egész aranyos.


13F

2018. jún. 25. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy cipőben járunk. Azzal a különbséggel, hogy én nem is mindig vagyok feltétlenül zavarban, csak úgy jön. De legutoljára alsóban találkoztam olyan esettel, hogy valaki beszólt érte. Tudod ez az ovis "jajj, kimondtuk Pistike nevét és elpirultál, biztos szerelmes vagy belé", de azóta senki sem piszkált miatta. Szóval szerintem engedd el, ezt úgyse tudod kontrollálni. :)
2018. jún. 25. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nyugi, szerintem aranyos :D
2018. jún. 25. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ugyan, színtévesztő vagyok, azt sem tudom tudom elképzelni, hogy milyen ha valaki elpirúl :( Szóval én biztosan nem néznélek hülyének :D


Amúgy ezt félretéve nem hiszem , hogy bárki is ezen lenne fennakadva.

2018. jún. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ahh. Hasonló cipőben járunk, engem is régen nagyon zavart, most már annyira nem. Engem nem szokott zavarni, ha máson ezt látom, de magamon igen, mostanában egy név miatt szokott ez lenni, és mindig megjegyzik a szüleim, ha zavarban vagyok tőle. De másokon nem is szoktam ilyet látni.
2018. jún. 25. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én elég ritkán szoktam, de ha igen, akkor az egész fejem elvörösödik, ami azért gáz, mert nagyon fehér a bőröm, szóval azonnal meglátszik, hogy mi a helyzet. :D
2018. jún. 25. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Dettó:(

Engem ez nagyon zavar..

2018. jún. 25. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Tudjátok mi a legeslegzavaróbb? Ha rájövök, hogy elpirultam, na onnantól aztán .....
2018. jún. 26. 00:04
 9/9 anonim válasza:
100%
Ez olyan édes egy lánynál. :) Nincs baj ezzel, sőt. :)
2018. jún. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!