Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » XXXTentacion. Miért istenítene...

XXXTentacion. Miért istenítenek egy nőverő, drogos, agresszív, börtönviselt embert?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok,de most hallottam először erről az amerikai rapperről,aki csak azután lett híres,hogy összeverte a terhes barátnőjét.

A cikkből kiderül,hogy ki ő és miket csinált:

[link]

Kíváncsiságból elolvastam egy dalszövegét:

I'm like "Bitch, who is your mans?" ayy

Can't keep my dick in my pants, ayy

My bitch don't love me no mo', ayy

She kick me out, I'm like bro, ayy

That bitch don't wanna be friends, ayy

I gave her dick, she got mad, ayy

She put her tongue on my dick, ayy


Ennyire elcseszett világ lett,hogy egy ilyen embert istenítenek?


2018. jún. 25. 09:48
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
76%

Az a "dalszöveg". :DDDDDD

Ilyen buta szart.

2018. jún. 25. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
81%
Ma ilyen kifordult időket élünk, ahol tudatosan züllesztik a társadalmat, ez a senkiházi meg kiváló eszköz volt az erkölcs rombolásához. De a tinik ezt nem fogják fel.
2018. jún. 25. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
50%

Apropó, az a mondás a halottakról valójában így szól:

Halottról jól, vagy sehogy.

2018. jún. 25. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
80%

Én azt sajnálom, hogy Chestert Benningtont, Stephen Hawkingot és még sorolhatnám... nem gyászolták így meg :(

Tudom mindenkinek más a favorit, de Ők emberileg is értek valamit.

Ez a fiatal rapper meg a szememben nem.

Én is meghallgattam nem egy zenéjét, olyat is ami nem felkapott, lyricseket is, és azt kell mondjam, hogy nem csodálkozom, hogy csak a fiatal tinik gyászolnak. Kb. Az a kategória, mint Justin Bieber (ha meghalt volna), azt is csak a tinik gyászolták volna.


Nem mellesleg én anno szerettem a rappet, de ez a Mostani rapp ami megy, na az számomra nem rapp. Mindegyik ugyanolyan. Ugyanaz a elgépsitett hangtorzitás, ütem.


A régiekben éreztem valami igazán rappet, amit ha meghallottál, rögtön tudtad "ez rapp".


Mindig rocker,metál vonalon mozogtam, de a régi rappek, reggiek és társaik mai napig bejönnek.

2018. jún. 25. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
*reggae
2018. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim válasza:
40%

Azta mocskos mennyi ostova szemely :D

Elejen hozza teszem, hogy nem vert meg egy not sem raadaszl tergeset nem. A csaj az exe aki ezt bekamuzta (becses neven Geneva) es ez miazz majdnem bortonbe kerult tentacion. (Amugy amint megtudta a csaj, higy meghalt xxxtentacion atvaltoztatta a bevet instagrammon liar-a ami annyit jelent "hazug")

Nagyon jo ember volt, meg akart változni, adomanyozott raszorulogyerekeknek, terhes noket segítő otthonnak, motivalta a rajongoit.

Es kepzeljetek a tinik nagyon sok mindenen at tudnak esni, es felnek ezert nem fordulnak segítségért. Nem tudom ki neveti ki a helyzetet, hogy segitett a kamaszokonok. De ha erdekel, nem csak rajtuk. Az a baj, hogy olyan konyvet akartok elmeselni amit nem is olvastatok el rendesen. De latszik, hogy magyarok vagytok, az 1000varany kozul is csak a feketet veszitek eszre

2018. jún. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim válasza:
89%

Nem verte meg. A csaj nagyjából be is vallotta azzal, hogy instán “liar” a neve. Ja és már több hete visszavonták a vádakat. + Ha jól tudom más miatt ült börtönben.

Sokan nem tudják, de Jahseh megmentette a csaj életét, mikor túl akarta magát adagolni. (videó is van róla)

Hallgasd meg a riot című zenéjét vagy a message to tina belcher -t. :)

LLJ

2018. szept. 11. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 RIP X válasza:
92%
Nezz utanna egy kicsit es meglatod nem novero .Hanem a baratnoje tultolta a drogot es csak lefogta hogy az orvos adhasson neki gyogyszert .Emos ,drogos stb pedig azert lett mert nem emberi multja volt.Es ez egy zeneje nezz meg meg parat pl ayala, jocelyn flores,before i close my eyes ...
2018. dec. 27. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim válasza:
utolsónak igaza van nem csak a look at met kell figyelembe venni...everbody dies jocelyn flores guardian angel i dont let go ezekben valós problémákrol rappel és úgy pörög a nyelve mint 2pac...
2018. dec. 30. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim válasza:
Egyetértek az #5-el . Idáig mindig mindenki fikázta (amíg élt), miután meg meghalt rögtön jöttek azok az emberek akik “én mindig is szerettem X-et. Nagyon sajnálom ,hogy elment” stb,stb.
2019. szept. 13. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!