Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek jogosan vagyok...

Szerintetek jogosan vagyok kiakadva ezen?

Figyelt kérdés
A barátomhoz szoktam átjárni egy kisebb városba,és a házához vezető út igen hosszú,és nagyon sötét,és utálok egyedül végig menni,van ott egy kocsma is,és a fiatalabb srácok sokszor beszólogatnak meg utánam fütyülnek. A barátom meg nem akar kijönni elém. :( Vagy szerintetek nincs mitől félnem,csak én reagálom túl? 20/N

2018. jún. 25. 11:09
 1/8 anonim ***** válasza:
60%

Amelyik kutya ugat, az nem harap.

Mondjuk a barátod igazán kimehetne eléd, ha már együtt vagytok, szerintem jogos a kiakadásod.

2018. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Jogosan.
2018. jún. 25. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Hát nem tudom, nekem alap lenne, hogy sötétben kimegyek a barátnőm elé, főleg, ha kocsma is útba esik.


35ffi

2018. jún. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
91%
Igen teljesen jogos. Ez egy kényelmes here és sajnos ő van nyerő pozícióban nálatok jelenleg. Hát figyu, adj neki ultimátumot, hogy vagy kijön eléd, vagy nem mész hozzá. Ennyi az egész. Ha megtagadja, akkor tedd lapátra azon melegében, mert kb. egy semmirekellő here.
2018. jún. 25. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Igen: jogosan vagy kiakadva és igen: jogos a félelmed!


Kifigyelnek, megtámadnak, ennyi!


De miért járkálsz egy ilyen xar alakhoz, aki állítólag a barátod, de érted/eléd képtelen kimenni?!


Komolyan!


Legyen már több önbecsülésed és keress egy rendesebb csávót vagy inkább ne legyen senkid, mint egy ilyen fszfej!

2018. jún. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%

"A barátom meg nem akar kijönni elém."


Remélem, ezek után te meg nem akarsz lefeküdni vele?!


Micsoda egy pcs ez a gyerek!


Sajnállak, kérdező!


Ilyen fiúval szóba sem szabadna állnod!

2018. jún. 25. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%

Nem akar kimenni eléd?? Én biztos nem mennék többet. Jó ég, milyen "férfiak" vannak? Nem is félt? Komolyan, nem tudom felfogni, mi járhat a fejében az ilyennek, a barátnője jelzi, hogy beszólogatnak neki a sötét utcán a kocsma előtt álló tirpákok és fél, hozzáteszem, teljesen jogosan, és nem megy ki eléd?

Legyen benned tartás és ne menj hozzá, ha ennyire nem képes. Nem is kellene kérned, alapnak kellene lennie.

2018. jún. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akar kimenni eléd, de dugni persze akar. Ha nem vigyáz rád, dugni se akarjon.
2018. jún. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!