Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Tényleg jogosan vagyok kiakadv...

Tényleg jogosan vagyok kiakadva az ún. legjobb barátomra?

Figyelt kérdés

Van egy eleg fontos szemely szamomra, akit akar legjobb baratnak is nevezhetnenk, de viszont vannak dolgok amin szerintem jogosan vagyok kiakadva, kivancsi lennek mas velemenyere is

2 eve ismerjuk egymast, osztalytarsak lettunk. Mar sulikezdes elott beszeltunk tok szimpatikus volt, egy hullamhosszon pendultunk. Kozben o egyszer korhazba is kerult, en voltam az egyetlen aki kepes volt meglatogatni ot, azonnal mentem amint megtudtam hogy o ott van. Mondhatjuk ugy is hogy minden kellot megtettem erte amit megoldhato volt, es amit egy masik fel el is varna a baratjatol.

Viszont nyaron hatalmasat csalodtam benne. Szinte nem is erdeklodott irantam, hanem en kerestem mindig, nem hivott szorakozni se, pedig szivesen mentem volna vele, es az o allitolagos baratjaival. (Akik meg sem latogattak a korhazban)

Identol nem vagyunk osztalytarsak, ketteszedtek a csoportot. Ev elejen rendszeresen talalkoztunk szinte minden nap suliban, viszont az utobbi par honapban nem igazan futunk ossze, csak ha en keresem, vagy ritkan o is szokott, de az jellemzo inkabb ha en keresem ot. Ilyenkor mindig kajaval es valamivel varom ot ha jon hozzam suliban, sosincs olyan hogy ne gondolnek ra.

Az a helyzet hogy visszafele semmit nem erzek. Nem erzem azt hogy fontos lennek neki, nevnapomat elfelejtette, szulinapomkor is csak irt az idovonalamra (semmit nem kaptam, forditva en az o szulinapjara nagyon sokat koltottem, sot meg amikor kulfoldon voltam szuvenirt is kapott tolem - nem vagyok ajandekehes, csak jol esett volna azert). Mostanaban mar nem is talalkozunk, buszmegalloban kepes elsetalni mellettem, ha talalkoznek vele akkor kitalal olyat hogy bent sincs suliban, elmegyek mellette a folyoson eszre se vesz, kicsit belefaradtam. Pedig szerintem en minden tolem telhetot megtettem erte, bant hogy forditva sosem kapok vissza szinte senkitol semmit. Csak az sajnos nem jut eszebe, hogy amikor nehez helyzetben volt en voltam szinte az egyetlen aki melle allt, es ott volt a bajban, segitett neki. Hozzateszem senkiert nem lettem volna kepes ezt megtenni, csak a legjobb “baratomert”.

Jogosan vagyok kiakadva szerintetek? :/



2018. máj. 22. 15:12
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát pedig a leírtak alapján én őt még barátnak sem nevezném, nemhogy legjobbnak.
2018. máj. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Én is éreztem ezt már. Ugyanez a sztori, plusz még ki is beszélt a hátam mögött. Aztán inkább kerestem jobb barátokat. De nagyon rosszul esett.
2018. máj. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Egyszerű. Te egy nagyon jó barát vagy, nem érdemel meg téged. Ne fuss utána, ne vesztegesd az időd ilyen emberekre. Lépj túl rajta, keress igaz barátot, akitől ugyanazt kapod, amit te is adsz.
2018. máj. 22. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!