Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A mostani lányok/nők, akik...

A mostani lányok/nők, akik összeköltözés előtt állnak, hajlandóak lennének a fiú szüleivel egy két generációs házban élni?

Figyelt kérdés

Most kezdett el foglalkoztatni a dolog, mert a munkahelyemen is van aki albérletbe ment a csajjal, én ezt nem tenném, meg úgy egyébként el sem költöznék mert itt van mindenem, a mediterrán kert amit évek óta gondozok, a műhely, az autómat tudom szervizelni, a quadom, motorom is hova tenném pl.


A ház pár éve lett teljesen felújítva, lett rá egy tetőtér építve, ami most még üres, majd ha egyszer kell akkor neki látunk, 4 szoba van lent, egy nappali konyhával, tesóm Ő nem marad itt velünk mert neki szintén olyan barátja van akiknek ott a ház, és a szülei sem örülnének neki ha albérletezne, építkezésre, nagy felújításra meg nincs pénz most. Tehát ahogyan Ő is, úgy én is csak el tékozolnám az egészet ha külön mennék.


Van aki szerint ez az együtt élés csak rövid távon működhet, mert egymásnak feszülnénk idővel úgyis

Egy barátnő részéről meg sok esetben a beilleszkedés, "alkalmazkodás?" nehézkes, így inkább bele sem mennek ilyesmibe.


2018. máj. 29. 21:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ha a párod benne lenne, akkor ostobaság feltenni ezt a kérdést. Mert ezen kívül kinek van köze ahhoz, hol élsz? :) Szóval a pároddal kell megbeszélni ezt. (Jaaa, a válaszom: ha velem lenne ilyen, akkor ja, ha ellennék a pasim szüleivel, akkor miért ne?)
2018. máj. 29. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
74%

Én csak a saját nevemben tudok beszélni,részemről kizárt,hogy bármikor anyósomékkal,vagy a szüleimmel akárcsak egy telekre költözzek a párommal .

Ott te mindig csak egy félidegen leszel,ahol az otthoniak szabályai szerint kell élned . Ezenkívül létezik magánélet is ,akár hangos szex, akár csak kifeküdni napozni a kertbe , én fiatal vagyok nem lépkedek este 9kor tojáshéjon ésatöbbi ..

És én már megszoktam,hogy senki nem szabja meg hogy járok kelek a lakásomban ,hogy mikor takarítok , mikor főzök . Igen én nem alkalmazkodnék,miért is tenném ,hiszen még egy pozitiv példát sem láttam arra,mennyire jó ha több generáció él együtt.

Mi így laktunk anno,és nem egészséges hidd el . Akkor sem ha alapvetően kedvelik egymást a felek .

Te meg egy gyerek maradsz otthon (hiába írod,hogy nem ,de) . Nálam már eleve ez a mentalitás,hogy minek menjek el , mikor itt kényelmes ez kizáró ok teljesen .

De ha te a gyerekkori szobádban akarsz élni a csajoddal hát hajrá .

2018. máj. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
76%
Nos, nem ismerem a szüleidet, sem téged, sem pedig a (ha jól értem leendő) párodat, szóval ez csak és kizárólag az én véleményem a személyes tapasztalataim alapján. Bocsánat az erős megfogalmazásért, de soha a büdös életbe nem költöznék össze a párom szüleivel. Még a sajátjaimmal sem. Úgy érezném, túlzottan belelátnak az életünkbe, még ha nem is szólnának bele. Nekem ez nem férne bele, valószínűleg az őrületbe kergetne és vagy költözés, vagy szakítás lenne a vége. De persze lehet, hogy van, akinek ez jó, mondom, ez csak én vagyok.
2018. máj. 29. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

2#

Akkor Te nyilván nem értetted meg amit írtam, egy 120nm-es ház tetőtere ne számítson már gyerekszobának. Különben is más örülne neki ha nem büdös panelban, meg albérletben kéne kezdeni.


De ha az írásodban van igazság, akkor én remete leszek, mert senki nem fog tudni elcsábítani az otthontól.

2018. máj. 29. 23:00
 5/21 anonim ***** válasza:
74%

Nagyon sok dologtól függ:

- mennyire lenne elszeparált az a két lakrész? Két bejárat, két fürdő, két konyha meglenne?

- feszültség esetén TE kiállnál-e a párod mellett?

- szüleid hogy jönnének ki a pároddal?

- egyáltalán mennyire szólnak bele most az életedbe?

- te mennyire vagy független?

- az ő szülei részéről is meglenne az a nyomás, hogy maradjon otthon?


Azért azt tudni kell, hogy az ilyesmi max. 5-10%-ban működik, és 90-95%-ban nem:(

2018. máj. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
88%

Te kértél véleményt :D Fogadd el,hogy nem mindenki akar anyuci kicsi fiacskájával a mama szoknyája alatt élni és kész.

Biztos van aki igen,keress olyat . Attól én még válaszolhatok a kérdésre ,eszem megáll :D

2018. máj. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 Metionin ***** válasza:
100%

Nálam alapszabály, hoyg anyóssal-apóssal sose lakj. Lehetőleg még egy városban sem.

Ettől függetlenül nálatok lehet hogy működne, ez tőled, a csajtól meg a szüleidtől függ. Én a magam részéről inkább megyek albérletbe, minthogy egész életemben azt hallgassam hogy anyósnál lakhattam, legyek hálás.

2018. máj. 30. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
74%

NEM! Készülj fel, hogy nem lesz könnyű olyan lányt találni, aki felköltözik veled évtizedekre a szüleid házának tetőterébe vígan és dalolva, konfliktusmentesen, mindig mosolyogva, mindent lenyelve. Ha nem tágítasz az elképzelésedtől, hogy otthon maradsz, akkor inkább tedd egyedül, mert nagyon kevés nő (beleértve anyukádat is) képes elviselni az állandó közös légteret.

Mivel tetőtér, gondolom, egy bejárat van, rajtuk kéne keresztülmászkálni. Ááá, soha!

2018. máj. 30. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
88%
Előző vagyok. Az lemaradt, hogy a szüleid sem feltétlenül díjaznák, ha kifognának egy neked mindenben megfelelő, de nekik ellenszenves viselkedésű nőt. Ebbe is gondolj bele. Nagy lutri, amit tervezel. Anyósom nekem azt mondta: őt inkább messziről szeressék, mint közelről utálják. ...És mennyire igaza lett.
2018. máj. 30. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
En nem. Van sajat lakasom, nem koltoznek mas szuleihez.
2018. máj. 30. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!