Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyanok? . (lányok)

Vannak még olyanok? . (lányok)

Figyelt kérdés
Akik nem egy ócska filtetes szelfit állítanak be Facebookon profipkepnek és raknak ki alá bibliai idézeteket ezzel ellentmondva az ő igazi énjükkel? Vannak olyan lányok akik esetleg nőiesnek, értelmesek, színházba járnak, könyvtárba jarnak, nem fenékkilógatós adidas gatyában vannak? Akik nem cigiznek és nem piálnak, hanem komolyzenét hallgatnak? 17/F

2018. jún. 26. 07:49
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Biztosan vannak, de ezekből kedves, normális, szerény lányokból lesznek a legnagyobb p_csák elkeseredésükben, mert a nyomorékok behülyítik őket, aztán meg egy azonnal dugható tinip.csát választanak helyettük.Saját bőrömön tapasztalom.
2018. jún. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

ilyen fogyatékos kérdés minden hten lesz? :) igen, van, képzeld. :D

de valószínűleg azért nem tudod ezt, mert se könyvtárba nem jársz, se előadásokra. Ha pl elmennél café one programsorozatra ott találnál egy rakással, vagy ha bemennél egy könyvtárba. hagyjuk már ezt az álszent dumát, inkább mozdulj ki és ne sajnáltasd magad, hogy te mekkora egy áldozat vagy, aki nem találja meg a lelkitársát. Picsogós, selyemfiú... -.-" ráz tőled a hideg.

2018. jún. 26. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
91%
apropó, ahelyett h lenéznéd azt, aki folyton iszik és cigizik, inkább menj a könyvtárba és olvass utána, hogy milyen pszichológiai/szociológiai okai vannak a jelenségnek, minthogy itt picsogsz. ezzel a debil kérdéssel, az általad lenézett rétegre hajazol leginkább. aki meg ezalatt a kérdés alatt fényezi magát, az ássa el magát jó mélyre.
2018. jún. 26. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
utolsó , mélységesen egyetértek. én pl egy idiota gyökér fiú miatt szoktam rá a cigire, mert annyira felhúzta az agyam az emléke, már-már üldözött komolyan, hogy keresnem kellett valamit, ami megnyugtat, és már a dohányzáson kívül semmi nem segített ( a dohányzás is csak átmenetileg). Plusz sokan azért isznak, mert felejteni akarnak. Ebbe is belefutottam már. Mellesleg egy ismerősömnek sincs filteres szelfije fb-on profilképnek és nem vagyok sokkal idősebb a kérdezőnél.
2018. jún. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Nem bagóztam,nem is fogok, fáj tőle a fejem,hányingerem van...utálom.

Piábol évente egyszer alkalomkor max egy pohárral. Ez vagy sör,pezsgő,likör,vagy vörösbor. De van hogy évekig semmi, nincs rá szükségem. Mint ahogy a hármas válaszoló is írta, én is undorodom attól ha valaki csak a piától tud jókedvű lenni, aoaem értettem ezt a felfogást, én anélkül os tudok jókat önfeledten kacarászni...józanul!!!


Zenében a rock-metál vonalon mozogtam világ életemben.

Imádom Liszt Ferenc magyar rapszódia zenéit, meg úgy a nagy átlag komoly zenéket, de ezeken kívül nem vagyok hú de nagy rajongója a komoly zenéknek, csak szeretek egy-kettőt.


Öltözködésileg:

Átlagos pólók, amik a mellkasomat is takarják, nem látni a melleimet (nem is lenne mit :D)

Általában még nyáron is hosszú nadrágban megyek mindenhova, mert nem szeretem mutogatni a lábamat, itthon felveszem a rövid nadrágot. (Nem járok rocker öktözékben)

Fb van, anno gyerekként (általános suli) amikor még nem volt felkapva, akkor regisztráltam játék!!!! Céljából. Akkoriban még az volt a menő. De azóta is üres a profilom, se kép se semmi, mert csak arra használtam, hogyha osztálynak a csoportjában valamit kiírtak arról tuudjak, mert máskülönben szívtam volna, mert a tanárok is már személyesen semmit nem közöltek. Most meg, hogy a sulinak vége, egyedül pár régi osztálytárs miatt hagytam meg, hogyha esetleg megint beszélgetnénk. Iwiw,myvip korszakában is üres volt mindig a profilom, nem igen használtam őket.


Nem használok erős sminket, egy szép szemöldök és egy szempillaspirálozás bőven elég.

Hajam sokáig volt vörösre festve, mert azt hittem attól szebb leszek, mostmár rájöttem, hogy hozzám a természetes dolgok állnak közel. Tehát sima egyenes nagyon sötétbarna haj.


Imádok a tudományokról, elvont dolgokról, univerzumról (multiverzumok,húr elmélet és a többi) beszélgetni...csak kevés ember akad, aki ne lenne még mindig vallásos és aki nyitott mindenre, semmit nem vet el.

Ezenkívül imádok nevetni, szeretem ha valaki tud humoros lenni. Szeretem a fanyar vicceket, vagy a szexuális-elvont beszólásokat (nem az alpári stilust, hanem azt a "mindenben azt látja" kategória, biztos van erre valami jó kifejezés, de nem jut eszembe)


Kb. Ennyi vagyok. Lekopogom, szerencsém van, mert könnyen találtam olyan párt magamnak, aki így szeret.


23 éves, lány vagyok.

2018. jún. 27. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok:

Bocsánat, többet nem írok telefonról, mert gyalázat a sok hiba :D Kár, hogy nem lehet szerkeszteni.

Úgyhogy utólag is bocsánat, akinek badsza a csőrét, higyje el nekem is nagyon :D

2018. jún. 27. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó vagyok megint.


Könyveket is imádok olvasni (ha van jó)

Horror-krimi klasszikusok. Verne Gyula, Stephenk King, Agatha. Mostaniak közül is van pár, amik nem felkapottak, olcsó könyvek de jók. Nyáladzós, romantikus "szürke ötven árnyalata" típusúak kizárva, rohadtul nem az én műfajom.


Egyébként ebből is láthatod kérdező, hogy nem olyan sok válasz közül kapásbol 3 ember (ha jól emlékszem) kb. A te elvártad kis kompromiszumokkal gondolom.

Tehát veszve nincs semmi, főleg nem 17 évesen.

Az, hogy veled szembe jöjjön, csak a sorson múlik, mert ha olyan mint én, akkor otthon ülő típus javarészt.

Bár azt is lefelejtettem, hogy imádok múzeumokba járni, kiállitásra (Body, múmia, repülő, katonai, autó stb) és 2.otthonom a természet/erdők. Imádok turázni, vagy csak szimplán sétálni ilyen helyeken, vagy nevezetes helyeken pl. Hortobágy, Bakony... tehát minden jöhet ami természettel van összefüggésben.


Ezenkívül még egy tulajdonság, hogy szeretek pc-n játszani. WOW,LOL-on kívül mindennel. (MOBA típusúak nem az én műfajom)


Úgyhogy ne csüggedj.

2018. jún. 27. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
utolsó, milyen tökéletes vagy és még csodálatos párod is van. példakép esküszöm... ._.
2018. jún. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Tökéletes nem vagyok, sors iróniája.

Pl.kinézetre eléggé megáldott negativumokkal a sors, pedig gyerekként kis cuki, szép gyerek voltam tényleg, most már nem sajnos. Hiába a jó belső érték, én tipikusan élő példája vagyok annak, hogy élőben senki nem jönne oda hozzám, mert már messziről lerí rólam a hibám. (Nem súlyprobléma,nem magasság és társai ezekkel sosem volt bajom).


Tehát tökéletes Én SEM vagyok :D

És még az sem, hogy esetleg a kinézetemet akarnám kompenzálni, ugyanis már gyerekkoromtól kezdve érdekelnek ezek a dolgok amiket írtam. Úgyhogy szíííívás :D

2018. jún. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Még mindig én vagyok, elnézést.

Kiegészíteném a "tökéletesség" ellenes dolgaimat, ugyanis pl. Nem akarok, és nem is tudnék gyereket nemzeni.

Tehát már itt elvből megbuknék rengeteg ember szemében :D


És hiába ha tudok fözni, imádok sütni, mindenem az állatok,természet blablabla :D

2018. jún. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!