Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek ilyenkor mi lenne...

Szerintetek ilyenkor mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Eldöntöttem, hogy mivel befejeztem az egyetemet, felhagyok azzal, hogy nem járok el sehova. Pár barátnőmmel beszéltem is arról, hogy felmegyünk majd néha abba a bárba, ami itt van a községünkben. Egyetlen bár, szóval nincs nagy választásunk. A baj az, hogy megtudtam-mivel láttam-, hogy az a férfi, aki évek óta érdekel más csajjal van együtt, és mint kiderült ők is fel szoktak nézni elég gyakran abba a bárba. Nem tudom eldönteni, hogy mi legyen, mivel egyrészt régebben próbálkozott nálam többször is a srác, csak a gátlásaim miatt elszalasztottam, viszont ha nem mozdulok ki, akkor be fogok csavarodni, ha meg kimozdulok, akkor látni fogom őket és borzasztóan fog fájni, mint legutóbb. Viszont ha felmegyek, lehetséges, hogy lenne alkalmam akár beszélni vele vagy legalábbis úgy érzem, hogy akkor talán lehet esélyem a közelébe kerülni, így viszont tehetetlen vagyok.

Mit csináljak? Hogy intézzem ezeket a dolgokat el?


2018. jún. 26. 14:41
 1/5 Mádár0218 ***** válasza:

Szerintem mindenfélé képpen, mozdulj ki és persze benne van, hogy tálálkozol vele, de vagy el kell engedni köszönsz hogy szia és elmész mellette, és nem foglalkozol vele. ( amúgy is azt írtad nővel szokott oda járni)


Ha meg foglalkozni akarsz vele szerintem nem éri meg, ha csak arra hajtasz hogy jobban érezd magad elsősorban aztán hátha.


De ez személyes vélemény

2018. jún. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mozdulj ki, az mindenképp segít, és ne félj összefutni vele akkor sem, ha most mással van. Továbblépni is könnyebb így, mint hogyha bezárkóznál, tudom, hogy fáj, de mutasd magad erősnek, és még az is lehet, hogy most csak szórakozik, és újból felfigyel rád, de ha mégse, más is jobban észrevesz.
2018. jún. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
24%
Hát figyelj, amíg azt a kocsmát a falu főterén bárnak hívod... A pasiről lerí, hogy egy fél fikarcnyit sem érdekled, szóval lépj tovább.
2018. jún. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Tényleg ne a községi bárig mozduljatok ki, hanem menjetek le mondjuk a Balatonra. A retro szállodákban olyan 10 ezer egy napra egy 2 fős szoba.

Balatonfüredre vagy Siófokra menjetek, ott van élet.

2018. jún. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Ha ezután sem fogsz eljárni soha sehova, akkor az életben nem lesz senkid. Minden pasi, aki valaha tetszeni fog, valaki mást fog választani, valaki olyat, aki ott van, aki ismerkedik vele, akivel találkozik.

Még jó, hogy nem várt rád a pasi, mivel a létezésedről sem tudott. A másik nő tett érte, hogy legyen köztük valami. Így jártál.

Ha legközelebb el akarod ezt kerülni, akkor tegyél te is érte. Ha ezután is csak otthon gubbasztasz egyedül, csak mert nem repült a sült galamb a szádba és lemaradtál egy pasiról, akkor az összes többiről és minden más élményről is le fogsz maradni.

Te döntesz.

2018. jún. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!