Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te hogy reagálnál, ha kiderüln...

Te hogy reagálnál, ha kiderülne, hogy a nő/férfi, akibe szerelmes vagy, aszexuális?

Figyelt kérdés
2018. jún. 26. 20:56
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Örülnék nagyon, mivel én is az vagyok.
2018. jún. 29. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 jegecske válasza:
14%

simán otthagynám.

a szeretet nem egy a "dugással".akkor éljen a testvérével, a takaritóval stb, de ne akarja tönkre tenni a másik életét

2018. júl. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
20%

Hogyan szokták mondani? "Nem tesz eleget a férfiúi/házastársi kötelességének"? De miért?!! A szex az kötelező? Van, aki tudja, ismeri, hogy mi a társadalmi konvenció, de semmi vonzót nem talál abban, hogy bedugja a faszát a másik pinájába, és bár szereti, de csak egy pontig. Direkt voltam vulgáris, hogy leírjam az érzést!


Nem vagyok aszexuális, de volt olyan barátnőm, akivel megvoltam szex nélkül, illetve kevés szexxel. Volt olyan barátnőm, női barátom, aki nálam aludt, mint barát, én meg rámásztam, és megdugtam. Kielégítettem az állatias ösztönömet. Közben meg volt pasija. Aztán másnap felhívott, hogy ezt nem kellett volna, én meg mondtam neki, hogy jöjjön fel este, megbeszéljük. Nálam aludt megint, én meg újra megdugtam. Nem voltam belé szerelmes, csak jó barát volt, jó volt ölelgetni, nyúlkálni hozzá, benne. Azóta sem találkoztunk. 14 évvel volt fiatalabb nálam, ő 21, én 35 voltam akkor, és bár nagy mellei voltak, de tipikusan az az aszexuális típus, a szexben nem csinált semmit, csak hagyta.


Nem mindig fontos szexelni, sokszor nem is értem, hogy mi az értelme, miért kell az. Bedugom, ki-be huzogatom, aztán beleélvezek, vagy nem, és akkor jó(?) Talán rejtett aszexuális lennék? :) Volt olyan barátnőm (havercsaj), akivel párszor elmentünk bulizni, majd együtt aludtunk összebújva, de semmi több.


A jelenlegi barátnőmmel 6 éve vagyok együtt, keveset szexelünk, nem igazán kívánom. Többször felvetette a gyerekvállalást. Soha nem élveztem belé. Van egy havernőm, akit 8 éve ismerek, vele lefeküdnék, de nem értem magam, hogy mire ez a vágy. Ha összejönnénk (de nem fogunk), akkor ott is elérnénk egy pontig, amikor már nem kívánjuk egymást. Ez a párok Sorsa. Elkerülhetetlen. Nincs örök szerelem!

2018. júl. 9. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki, mert mostanában egyre biztosabban érzem, hogy én is az vagyok. 17/L
2018. júl. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem az a baj hogy valaki aszexuális, homo vagy transzszexuális, hanem az eltérő igények és kibékíthetetlen ellentétek.


Azaz ha pl két aszexuális ember találkozik, kiváló lelki társak lehetnek és szép életük lehet együtt. Vagy egy nagyon lecsökkent libidójú embernek egy aszexuálissal. Vagy tényleg ahogy írták a melegeket, hogy ha kölcsönös, akkor nincs baj.

Mindig azzal van a baj ha ketten nem ugyanazt akarják vagy a kötendő kompromisszum meghaladja azt, amit a felek teljesíteni tudnak.


De mindenképpen úgy korrekt, ha a felek őszinték első perctől fogva és nem titkolják el a vágyaikat, gátjaikat.


Hogy a kérdésre válaszoljak: szerelmes nyilván akkor az ember, ha működik a testiség és lelkiség együtt. Viszont az aszexualitás elég hamar kibukik. Tehát nyilván nem mennék bele egy kapcsokatba így.

2018. júl. 18. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
"…hozzám érsz és már ismersz is, hozzám érsz, de nem úgy, mint mindenki…gyere, ugorj a nyakamba, hadd legyek veled szerelmes magamba…"
2018. júl. 19. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Tavaly megismertem egy csajt a Fb-on, aki a képei alapján elég jól nézett ki. Beszélgetni kezdtünk, és hogy bebiztosítsam, hogy nem akarom ágyba vinni, aszexuálisnak mondtam magam. Ezt hitte is, meg nem is, meg de is. Kissé túltoltam az "aszexualitásomat", ezért csak egy plátói szerelem volt köztünk, mint az később kiderült. Sajnálom is, meg nem is, mert a csaj bipoláris, ami nagyon nehezen kezelhető.
2021. aug. 25. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!