Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Te mit tennél ha 20 éves...

Te mit tennél ha 20 éves fiúként úgy néznél ki mint egy 12 éves? Orvosok nem tudnak mit kezdeni, kevés a tesztoszteronod és alacsony vagy. Nincs testszőrzeted, arcszőrzeted, de apád felajánlja hogy eladja a V. kerületi lakását hogy segítsen?

Figyelt kérdés
Viszont a segítség fájdalmas. eltörnék a lábadat, karodat, hogy megnyújtsanak, valamint a hajadból arcszörzetet kreálnának. Tesztoszteronnal feltöltenének és egy életen át kéne szedned a hormonokat. Te belemennél ebbe? Mert én iszonyat nem tudom :( és még tucat fájdalmas beavatkozás, persze nem itthon.
2018. jún. 26. 22:40
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként asztma miatt hormonos és szteroidos gyógyszerekkel tömtek, ennek végül mára az lett az eredménye hogy olyan szőrös vagyok mint egy majom mindenhol és csöcsöm nőtt (és amúgy férfi vagyok), szóval a másik véglet se jobb úgyhogy csak csínján a hormonokkal!!!
2018. jún. 26. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:
meggyőztetek. ez baromság. nem rossz dolog kicsinek lenni, komolyan, de pl "felnőttnek" lenni és normális életet élni is jó lehet. ígysem rossz, csak szégyen és lelkiismeret furdalásom van miatta sokszor. Ráadásul nem is nagyon érdekel a szex sem.
2018. jún. 26. 23:13
 13/18 anonim ***** válasza:
87%
kamu kérdés. ez a nyivkolós 170 cm-es pali egy szavát se higgyétek.
2018. jún. 26. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
57%

Life network csatornán láttam hasonló műsort, ahol eltörték a csontokat a lábon és a karon. De gyerekkorban, nem 20 évesen. Szegény gyerek hónapokig szenvedett, mert minden egyes nap 1 millimétert szorítottak a csavarokon, ami azoknak a vasaknak a végén voltak, amiket átfúrtak a sípcsontján, combcsontján. Kb. 15 centivel lett magasabb felnőtt korára. De ő törpe volt. Szerinted megéri? 120 cm helyett lett 135. Akkor a szülők döntöttek helyette, még választása sem volt.

Te meg elfogadnád apádtól a lakás árát.

Másodszorra már azt írod, hogy neki több lakása is van.... Jó nagy kamus vagy!

Majdnem megsajnáltalak!

2018. jún. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
84%
Előző vagyok. Előttem is írták már, hogy orbitális kamuzó vagy, de tudod ebben az a durva, hogy itt komolyan válaszolgatnak neked, mert azt gondolják, hogy valós a problémád! Nem kéne szórakozni az emberek jóindulatával!
2018. jún. 26. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
2018. jún. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
78%

alacsony?


Én 166 centi vagyok, hát ez van, és?


Megszoktam, és soha nem éreztem hátrányát sem munkahelyen (Svájcban dolgozok most épp), sem társkeresésben (mindig voltak hosszabb-rövidebb kapcsolataim).


35ffi

2018. jún. 27. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

16.! A bátyám is kb. ilyen magas-alacsony, mint te. Mégsem volt belőle soha gondja. Nem mindenki születik két méteresnek. Amiről nem tehet az ember, arról nem tehet.

Sokmindent lehet változtatni az életben, de a magasságot nem. Nagypapánk kifejezetten magas ember volt, apám már kevésbé, tesóm meg ennyi és kész.

A férjem is csak 171 cm, na és akkor mi van? Semmi. :)

2018. jún. 27. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!