Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet rendezni egy...

Hogyan lehet rendezni egy megromlott emberi kapcsolatot, ha a másik fél elzárkózik? Van itt olyan, akinek már sikerült? Ha te voltál az, aki próbálta megoldani, hogyan billent át, és ha te voltál az elzárkózó fél, mi segített ismét nyitni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 27. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Ami nem megy,azt már nem kell erőltetni.Próbálkoztam,de már nem lett ugyanolyan minden,így kudarcba fulladt.
2018. jún. 27. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nekem muszáj lenne, mert bizonyos dolgok miatt találkozunk alkalmanként, és hülyén érzem magam a kettőnk között kialakult jégpáncél miatt. Én a magam tévedését beláttam, elnézést kértem tőle, léptem felé, többet nem tehetek, csak várok.
2018. jún. 27. 09:53
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem, nem lehet azon a szinten helyrehozni az emberi kapcsolatot, mint amelyiken a problema letrejott.

Biztos neki is kellemetlen lehet a helyzet, szerintem a legfontosabb ilyenkor a kommunikacio, igy senkiben nem maradnak tuskek.

2018. jún. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Nyilván az a szint már elúszott. De a mostanit át akarom billenteni. Most békén hagyom, hagyok neki időt, amennyi csak kell.


Elnézést, hogy itt kérdezgetek ilyeneket, csak az a helyzet, hogy a családomban sem láttam erre jó megoldást, sajnos a szüleim, akármennyire is értelmiségi, tanult emberek, csak hozták otthonról az eltérő dolgaikat (anyám is másban szocializálódott, apám is), amik konfliktus esetén nem segítettek, így többször voltam szem- és fültanúja köztük nagy veszekedéseknek, vagy éppen egymásra mutogatásnak, most felnőttként meg mi, a két (már önálló) gyerekük vagyunk a "panaszláda". Én viszont azt nem akarom továbbvinni. Úgyhogy inkább kérdezek itt, hátha. És köszönöm az eddigi válaszokat. :-)

2018. jún. 27. 10:26
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha a másik nem nyitott rá, te akár a fejed tetejére is állhatsz.
2018. jún. 27. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem ugy ertettem ezt a szintes dolgot. Ha ugyanugy alltok a dolgokhoz, ugyanazt fogjatok kapni. Uj szemlelet kell. Megerteni a masikat csak ugy lehet, ha a helyzetebe kepzeljuk magunkat.
2018. jún. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ugyanezt tettem volna fordított helyzetben, viszont akivel eddig hasonló probléma merült fel, és én voltam abban a helyzetben, mint most ez a másik fél, felém még senki nem tette meg azt a gesztust, amit én felé megléptem azért, hogy rendezzük. Volt egy kis oldódás, de amikor ismét tettem felé egy lépést, bizakodva, akkor megint visszazárt. Talán csak várnom kell. Nem tudom. Azért kérdezem mások tapasztalatait, hátha meríthetek belőle.
2018. jún. 27. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!