Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Változtassak a külsőmön, vagy...

Változtassak a külsőmön, vagy maradjak ilyennek, amilyen vagyok, úgy, hogy nem szeretem így az életet?

Figyelt kérdés

Hatalmas nyomott hagyott bennem az, hogy az a férfi, akiért bármit megtettem volna összejött egy olyan nővel, aki nem okos s rendes, viszon imádja, ha mindenki őt nézi, kiteszi mindenét, folyton fényképeket pakol ki magáról facebookra, itt pucsít, ott pucsít és persze bezsebeli a bókokat.

Ezután azon gondolkoztam, hogy lehet, hogy jobb lenne azt a stílust képviselni, amit ez a csaj, elvégre 25 év alatt egyszer se találtam rá a szerelemre. Mit veszítenék így, ha én is elkezdenék nagyon feltünősködni s a testemmel felhívni magamra a figyelmet?


2018. jún. 27. 12:15
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Változtasd meg áleted, de ennek semmi köze a.kinézetedhez.

(Csak fő kérdésed olvastam el.)

2018. jún. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Hát igen, manapság már mindegyik helyes férfi ezekért a ribizlinek kinéző nőkért fut. Aztán meg csodálkoznak a férfiak, hogy miért van ennyi k**va. Miközben a nők csak próbálnak megfelelni a közízlésnek. Alkalmazkodnak.
2018. jún. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"Hát igen, manapság már mindegyik helyes férfi ezekért a ribizlinek kinéző nőkért fut"


Én viszonylag biztos vagyok benne, hogy a férfiak ízlését nem befolyásolja, hogy helyesek e vagy sem, ahogy a csúnya nők többsége is a jóképű, izmos pasikat részesítené előnyben.

2018. jún. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!