Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez gyenge jellemre utalna...

Ez gyenge jellemre utalna részemről? Van velem valami probléma?

Figyelt kérdés
Dióhéjban annyi lenne, hogy az a férfi, aki érdekel más nővel van régóta már. Egyrészt nagyon fáj, másrészt pedig úgy érzem, hogy már nem szeretnék tőle semmit, tudván, hogy milyen az a csaj, akivel együtt van. Viszont rátaláltam magamra azóta, mióta ők együtt vannak, és tudom azt is, hogy azok a nők tetszenek neki, akik átlag felettiek. Beszereztem pár olyan ruhát, amit azelőtt, mielőtt nem tudtam az együttlétükről fel se mertem volna venni, mert tapadós, és kiemeli a melleket is. Mára fel merem őket venni, és láttam párszor, hogy noha ott ült mellette a barátnője, megbámult. Nem akarok már tőle tényleg semmit, de van velem valami baj, mert élvezem azt, hogy noha más nővel van, engem is bámul?
2018. jún. 27. 15:33
 1/1 anonim ***** válasza:
Ilyen az emberi természet. Felesleges lenne ezen agyalni. Versengés, egónövelés, kompenzáció stb. Ezeket szinte lehetetlen elnyomni, kiölni.
2018. jún. 27. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!