Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Depressziós vagyok?

Depressziós vagyok?

Figyelt kérdés

Egy párszor már meg akartam változni, el is indultam jó úton találtam célokat is de mindig vissza esek semmi sem érdekel már,számomra az életem nem ér semmit, nem tudom hogy mit akarok? semmi sem motivál már,most is egész nap semmit sem csináltam csak filmet néztem annyi tervem volt de most már semmi, el van törve a jobb kezem is, meg akarok halni lassan.

Nem tudom mi tévő legyek?


20F



2018. jún. 28. 20:49
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Én amikor hasonlókon gondolkodom eszembe jut egy zenéből a következő : "Sírtok, hogy szar az élet, de a halál sokkal szarabb!" és egyből elkezdek pozítívan gondolkodni :D Egyébként érdekelne, téged mi vitt rá ilyen gondolatokra.
2018. jún. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De jó neked engem már ez sem motivál
2018. jún. 28. 21:21
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Meg tudlak érteni teljes mértékben. Rajtam 1-2 éve uralkodott el ez az érdektelenség, nemtörődömség és mértéktelen lustaság, ami baromira idegesít, mégsem tudok megváltozni. Már erre az 1-2 hétre, ami eltelt a nyári szünetből is annyi mindent beterveztem. Ha mindent megfelelően csináltam volna és sikerült volna tartanom magam egy idő beosztáshoz, akkor például már pár könyvet simán ki is olvashattam volna, amit beszereztem. De nem... Volt olyan nap, amikor szinte csak feküdtem az ágyban és zenét hallgattam vagy 1-2x felnéztem erre az oldalra, de semmi olyan érdemleges tevékenységbe nem fogtam bele, amiért azt mondtam volna, hogy: "Igen, megérte reggel felébredni!" Azonban még 2 hónap áll a rendelkezésemre és igyekszem arra ösztönözni magam, hogy ezt a rengeteg időt hasznosan töltsem el, még ha nagyrészt ki sem mozdulok a házból. Idebent a 4 fal között is el lehet ütni tartalmasan az időt, csak egy kis akaraterő segítségével rá kell vennem magam! (és neked is kellene)
2018. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
2# értem,köszönöm, sokszor meg próbáltam már.
2018. jún. 28. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
1-es honnan veszed hogy a halál az rosszabb?? Halottként legalább nincs szenvedés szóval nem hiszem hogy olyan rossz dolog lenne. Ha meg neadjisten van valami a halál után akkor az csak jobb lehet mint ez az élet itt.
2018. jún. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Izabella220 válasza:
Nem kell lelkiismeretfurdalást éreznie az embernek h vannak napjai,hetei mikor nem érzi azt hogy valami különlegeset kell épp tennie.A sikeres ember is lazít,elfárad.Úgyhogy szerintem mindenki érez ilyet.
2018. júl. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!