Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mit szóltok hozzá ha...

Ti mit szóltok hozzá ha valaki kisembernek, senkinek, vagy például kis halnak nevezi magát?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem ha valaki ilyeneket mond saját magára mert szerintem egyenlőek vagyunk és különben is kik a nagy emberek és mitől azok?
2018. jún. 28. 22:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Senki is valaki, ha már valaki, akkor nem lehet senki. :)
2018. jún. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Viszonyítás kérdése. Te vagy én pl kisemberek vagyunk egy nagy drogkartell vezéréhez képest.
2018. jún. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ezeket munkahelyeken szoktam hallani mikor valamit kérdezek pl.az eladótól a boltban és azt válaszolja hogy ő itt egy senki
2018. jún. 28. 22:56
 4/7 A kérdező kommentje:
De hallottam már ilyet iskolaigazgatótól is.Kérdeztem tőle valamit ês azt válaszolta hogy ő ott csak egy igazgató neki nincs beleszólása semmibe
2018. jún. 28. 23:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Én erről azt gondolom, hogy mindenkinek joga van annak neveznie magát, aminek önmagát tartja. Ha ő úgy érzi, hogy egy senki, akkor elfogadom, de akkor elvárom azt is, hogy ne vegye sértésnek, ha ezek után én is így állok hozzá.
2018. jún. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ez sztem ide illik:

"A jó modor azt jelenti, hogy inkább csökkentjük saját jelentőségünket, mint hogy kihangsúlyozzuk."

2018. jún. 28. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Alkalmazkodás a 21. századi feudalizmushoz, plusz felelősség kerülése, ezek állnak a háttérben szerintem.
2018. jún. 29. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!