Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Miért félek a szép lányoktól,...

Miért félek a szép lányoktól, miért érzem olyan senkinek magam mellettük, olyan kisembernek, jelentéktelennek?

Figyelt kérdés
Lehet hülyén fog hangozni, amit most leírok, de én amúgy már jó ideje kerülöm a szép, igazán vonzó lányokat, mert van ez a fura érzésem,a mit a kérdésben is leírtam, valahogy egy kicsi jelentéktelen alaknak érzem magam ilyen lányok közelében, társaságában, főleg, ha előzőleg nem bezséltünk még egy szót sem, vagyis vad idegenek vagyunk egymás számára. Ilyenkor, ha jönnek szembe velem nagyon szép, nagyon vonzó lányok, még a levegővétel is fura lesz meg nem is tudom kínomban hová nézzek, szinte sírni támad kedvem valamiért, nem vicc mintha hirtelen könnyezni akarna a szemem. :D Aztán nem rég sikerült végre több hónapnyi csetelés utána taliznom egy lánnyal, aki képeken ilyen tipikus átlagos csajnak tűn, mint akikkel már ezelőtt is hasonlóképp összehoztam talikat. De nagyon néztem, mert mikor taliztunk kiderült, hogy ilyen kib-szott vonzó, szép lányról van szó. Nem tűnt pedig agyonsminkeltnek, volt egy természetes bája, az arca, mosolya különösen megfogott meg a szép szemei. Az alakja is tökély volt, jó mellek, fenék. Persze meg is lepődtem, hogy sikerült vele úgy bánnom, mint a többi átlagos számomra nem igazán vonzó lánnyal, de amikor már hasonlóképp közeledni akartam volna, mint az azelőtt átlagos lányokhoz, valahogy itt megtorpantam, hirtelen nem volt képem nagyon nyomulni, valahogy jött egy érzés, főleg, mikor megtudtam, hogy valami pasival kavarhatott nem rég, hogy én kevés vagyok neki, meg ő túl jól néz ki én meg ronda vagyok. Aztán hagytam is a fenébe, végül egy puszi meg egy ölelés volt, ami történt csak köztünk, pedig más lányokat simán le is kapok első talin, ha jó a hangulat, már pedig vele is jó volt a hangulat, semmi kínos csend, jól eldumálgattunk, nevetgéltünk, de én akkor is úgy éreztem, hogy nem vonzódik úgy hozzám,csak barátként esetleg. Csak hát más lányoknál ilyenekkel sem szoktam foglalkozni, hisz volt egy átlagos lány előtte pont, aki szintén benyomta, hogy barátnak szeretne engem én mégis pofátlanul megcsókoltam és ő nem is ellenkezett, de ennél a számomra tökély külsejű, vonzó csajnál már minden más volt, mintha elvesztettem volna a tökeimet és csak egy lány barátként viselkedtem vele főleg a vége felé. Azóta sem beszéltünk, szerintem nem is fogunk már sosem beszélni, se talizni. Ő is nyílván tudta, hogy bejött nekem, mint minden másik fiúnak, főleg, hogy egyszer elég fura jeleket adtam azért számára, ugye az ölelésnél meg szóban volt pár csípkelődés részemről azért. Ő nem keres és én sem fogom, nem akarom még ennél is jobban bealázni magam, ronda gyerekként. Inkább keresek egy hozzám való egyszerűbb lányt, akinél ne kell paráznom ennyit meg szoronganom.

2014. júl. 4. 21:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
A diagnózis: vesztes.
2014. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
68%
Hát gratulálok. Akkor legyél olyannal aki nem jön be, ha azokkal érzed jól magad.
2014. júl. 4. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is hasonló érzésem szokott lenni.

De én tudom,hogy ez azért van ,mert önbizalomhiányos vagyok, elég durván.

18/L

2014. júl. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én már akkor meg sem szólalok:D 18/F
2014. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%

Na most jönnek a nagypapa féle tanácsok:

1.Ha szakítasz egy nővel utána nem barátkozunk vele, hanem lesz*rjuk!

2.Növeljük az önbizalmunkat.

3.Ha van egy jó bula azt nem hagyjuk elmenni.

4. Nem vagy te ronda csak sz*r az önképed.

5.Változz meg!

6.Sok sikert!

2014. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
72%
nincs önértékelésed ennyi. Nekem ez használ főleg állásinterjú előtt. :) Állj a tükör elé mondogasd magadnak mi mindent csináltál eddig (jót). Mennyire voltál kemény tökös egy-egy adott helyzetben. aztán öltözz fel normálisan lődd be kicsit a sérót, ne legyen bilifrizurád és kezdődjön a bevetés. 25/f
2014. júl. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

Nekem is van/volt egy ilyen fóbiám, remegni kezdett a hangom minden vonzó nő jelenlétében. Ha megláttam közeledni felém ismerkedési szándékkal, valóban majdnem sírva szaladtam el, szinte rettegtem a szép nőktől. (Ginofóbia, vagy vénusztrafóbia egyébként a neve.) Nem éreztem magam jól, szorongtam, ha egy szép lány a buszom mellém állt, vagy rám mosolygott, teljesen lefagytam, de tényleg betegesen.


Eleve onnan fakadhatott a problémám, hogy fiatalabb koromban több szép lánnyal szerettem volna megismerkedni, de kivétel nélkül mind hazudott, átvert. Heteken keresztül bőgtem át éjszakákat, hónapok alatt lefogytam a csalódottságtól.


Aztán jött a megváltás. Ismerkedni kezdtem olyan lányokkal, akik egyáltalán nem jöttek be külső alapján. Több évembe került ugyan, de az egyik ilyen lánnyal (aki egy kicsit túlsúlyos volt akkoriban, de elkezdett nagyon komolyan edzeni, fogyókúrázni) sikerült nagyon közeli ismeretséget, majd haverságot, és később barátságot kötnöm. Nem tudom miért vagy hogyan (de nem is érdekel), de egy idő után a barátság átalakult szerelemmé és immáron 5 éve élünk együtt boldogan. Ő a legcsodásabb, legaranyosabb, legkorrektebb, és akármilyen hihetetlen, a leggyönyörűbb nő, akivel találkozhattam.


Tulajdonképpen a saját szépségüket felhasználó hazudozó, alattomos, sunyi nőknek köszönhetem Őt!

2014. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
te már előre beállítottad magad egy gyenge embernek, ennyi itt a gond, nem több, ezen kellene változtatni, javítani
2014. júl. 4. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
51%

#6: "Állj a tükör elé mondogasd magadnak mi mindent csináltál eddig (jót)."


Tudod, ezzel az a baj, hogy ettől még nem érezné magát egy önértékelési zavarral küszködő ember jobban, mert felsorolná, mit tett le az asztalra. Egy önértékelési zavarral küzdő ember ilyenkor arra gondol, hogy amiket ő megtett, azt több másik ezer, tízezer, százezer, millió ember is megtette. (pl lediplomázás, jogosítvány, érettségi, tényleg bármi) Ezzel sajnos nem segítünk egy önértékelési zavarral küzdő emberen.

2014. júl. 4. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
De igen, ha elfeltjuk, hogy valojaban az en egy ertekes ember a legertekesebb, mert minden amit elkepzelsz te magad vagy a megteremtoje. Elhetsz istenkent vagy ugy, hogy a sarokban ulsz azon morfondirozva, h ez meg ez nem jon ossze. Ez apukam az onertekelesi zavar. Valaki lefikmaz, h ehez ugy se ertesz. Mit lepsz erre? Fogadok te azokhoz tartozol akik lelepnek. A nehezsegeknel kiternek, megkerulik, mert az ugy se jon ossze. Ezt az utolso monologot amit ehez a kerdeshez irtam olvasgassad es toprengj.
2014. júl. 5. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!