Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az állatokat szeretem, az...

Az állatokat szeretem, az embereket nem. Ehhez nagyban hozzájárul az is, hogy kisebbrendűségi érzésem van, meg szociofóbiám. Van köztetek hasonló problémával küzdő?

Figyelt kérdés

2016. szept. 10. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem vagyok mizantróp, de itt nálunk iszonyú magas az egy négyzetméterre jutó segghülye ostoba emberek száma. És igen: még egy állatot is többre tartok tőlük.
2016. szept. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hasonló vagyok mint te
2016. szept. 10. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Èn is sokkal jobban szeretem az állatok!

Ha választanom kène,előbb választanám őket..rèszben amiatt is amit az #1-es mond^^ persze kivètelek mindig vannak ès lesznek is:)

Csak ènis így èrzem,bár a többi jellemző nm igaz rám..de ez nagyon.

23/l

2016. szept. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én meg tudlak érteni. Annyi buta, beképzelt, irigy, rosszindulatú ember van a környezetemben, hogy néha már menekülök előlük, és kész felüdülés hazaérni, megölelni a macskámat és kicsit nyugodtan egyedül lenni :) Én az állatokat jobbnak tartom mint a legtöbb embert. Bennük nincs irigység, beképzeltség és gonoszság. Ráadásul tudnak igazán őszintén szeretni. Na mindegy. 25F
2016. szept. 11. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az biztos, hogy az állatok korrektebbek, mint legtöbb ember.

És igen, vagy állatokkal, vagy gyerekekkel, vagy zsenikkel, vagy bolondokkal barátkozom. Ja és még szegény de becsületes emberekkel.

A többit unom.

2016. szept. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!